Elektra Luxx (2010)

Pokračování snímku Ženy v nesnázích, těžká těžba. Vtipu i postav ubývá, zato monologů přibývá.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Dokonalost sama. Ponurá atmosféra zahalená mystikou, děj provázaný všemi královskými rody do nejmenšího detailu, postavy a charaktery, z kterých chcete zpívat či zvracet, násilí, sex a intriky. Všechno ve vrchovaté míře, bez špetky studu. Je třeba pozorně sledovat souvislosti, budou se hodit pro další sérii. Ještě nikdy jsem si ve filmu neoblíbila žádného trpaslíka tak jako Tyriona.

Pád do tmy (2005)

První půlka je zajímavá tak pro horolezce, v druhé půlce již začíná horor s fakt úděsnými individuimi-glumy. Určitě je to dobře natočené, najdete tam všechny prvky hororu (lekačky, krev, sliz a další nechutnosti), s psychologickou stránkou věci si taky dali práci. Pravda je, že jsem tam po celou dobu byla s nimi a strašně se toužila dostat ven. Ale co má společného smrt manžela a dcery s jeskyní? Stejně tak dobře tam mohli vzít kamarádku, které zloděj ukradl peněženku.

Doktor Smrt (2010) (TV film)

Al Pacino zas dokázal své herecké schopnosti a v roli Jacka Kevorkiana se mu to náramně povedlo. Souhlasím, že se jedná o kontroverzního člověka (to dokazuje i sebeobhajoba a jeho obrazy), ale odmítám tvrzení, že se jedná o sériového vraha. O to víc, že strávil ve vězení 7 let života. Ale to už je zase jiná...

Chůva k pohledání (1993) (seriál)

Vtipná chůva k pohledání s vkusem pro kýč (vč. rodiných příbuzných), která si nahlas přiznává všechny špatné i dobré vlastnosti. Pan Scheffield, dobrácký a zakonzervovaný muzikálový producent se třemi dětmi, slepý a naivní k bližním svým a povýšený majordóm s duší dítěte projevující se těmi horšími vlastnostmi.

Ženy v nesnázích (2009)

Snímek o ženách, pro ženy. Na takové příběhy bych se dokázala dívat hodiny a hodiny.

Sucker Punch (2011)

Malé Moulin Rouge a Rambo dohromady. Hudba, kamera, efekty, barvy, masky - to vše je perfektní. Ostatní věci bych hodnotila jako lehčí podprůměr. Naprosto nenapínavý děj výletů paní Baby Doll, ve kterých dochází k boji mezi samuraji, nacisty, mimozenšťany- to vše za pomoci pětice dalších zmalovaných porno postav. Koneckonců, je to fantasy, kde vše je možné a právě takové postavy mají více než větší právo na snění.

Nejlepší z Brooklynu (2009)

Policejní drama z pohledu tří vykonavatelů. Policajta-skoropenzistu, který už má všeho dost a neví kudy kam, policajta-potrebujurychleprachy, jež se s manželkou a dětma nevejde z policejního platu do bytu a policajta v utajení, pro kterého už není cesty zpět. Snímek má skvěle našlápnuto a ukazuje dost věrohodné smýšlení a praktiky strážců pořádku. Na konci však nenacházím uspokojení, příběhy postav mě provázely dost dlouhou dobu na to, aby tak rychle skončily.

Dům snů (2011)

Prvních 15 minut nuda, samá rodinná pohoda - nezájem. Dalších 40 minut slušný thriller, intenzita stoupá než ji totálně sejme předčasné odhalení vraha. Nastává duchařina s naprosto nevhodnou střílečkou a jasným koncem. K výčtu filmů od Verbala bych snad ještě doplnila film Duch.

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Takovouto nádheru bohužel nedokážu popsat v několika větách, a proto se raději odmlčím a přenechám komentář větším pisálkům. Na to moje amatérská hantýrka nestačí.