Anthropoid (2016)

Film je chytlavý, výborní herci i ve vedlejších rolích. Nějaké ty historické nepřesnosti jsou samozřejmě úmyslně, aby byl film zajímavý a více akční. Nicméně věc se zkrátka povedla, ukazuje odvahu, strach, zoufalství, lásku, věrnost vlasti, ale i zradu...to vše a mnoho dalšího v jednom dvouhodinovém snímku. Doporučuji se na film podívat a připomenout si hrdinství československých vlastenců, kteří položili své životy za naší věc...čest jejich památce a poděkování tvůrcům takovýchto filmů, díky kterým se na to snad jen tak nezapomene.

Pád - Série 3 (2016) (série)

Myslím, že si šlo s poslední sérií trochu víc vyhrát a udělat jí zajímavější a napínavější. Nicméně 4 hvězdy si to podle mě i tak zaslouží a to za super herecké výkony i atmosféru. Jamie Dornan se v The Fall ukazuje jako celkem slušný herec, který když chci, umí za to vzít. Gillian Anderson byla také super. Ale jak píši, čekala jsem nějaké velké "TO"...ale bohužel nepřišlo. Takže po posledním díle člověk chvilku sedí, kouká do blba a má rozporuplné pocity.

Padesát odstínů svobody (2018)

Za mě nejslabší díl z celé trilogie. Scény přeskakují jedna přes druhou, jsou v letadle, najednou jsou doma, najednou je ona v práci. Herecké výkony jsou opět slabší, Dakota Johnson má sem tam nějakou tu záživnější scénu, na rozdíl od Jamieho Dornana, který se celý film tváří stále stejně bezvýrazně. Film trochu zachraňují sem tam vtipné scény + hudba. Hodnotím na 3 hvězdy. Myslím si, že zlatá malina herce opět nemine :-( bohužel.