Veronica Marsová (2014)

Takhle nějak sem si zakončení serialu představoval a nakonec jsem se dočkal . Uplynulo par let od zrušeni seriálu ale podle mě se čekání vyplatilo

Sedmý syn (2014)

Tohle mám rad , tohle miluji ! Lepši fantasy jsem za poledni roky neviděl. Tolik nadpřirozených bytosti tolik super efektu jsem dlouho neviděl . Sedmý syn je jedno z vubec nejlepšich fantasy za posledni roky! Jeff Bridges je prostě pro tenhle žanr jako stvořeny 55% ? Nechápu podle meho nazoru se sedmý syn muže rovnat i takovím velikánům filmu jako je Hobit .

Bullet (2014)

Tak tohle se nepovedlo , čekal jsem že Jonathan Banks a Danny Trejo něco malo předvedou a ono se ani to málo nekonalo škoda .

Krvavý Bangkok (2014)

Za poslední dobu jeden z nejlepších Lundgrenovich filmu . Souboj Tony Jaa vs Michael Jai White neměl chybu jen mi občas vadila kamera a docela nevýrazný záporka v podáni Rona Perlmana ale i to se dalo překousnout snadno a za mě **** úplně v klidu.

Mentalista (2008) (seriál)

Asi jako každy serial i tenhle má silne a zaroven slabší epizody . Uznavam že jsem nečekal že by si mě serial mohl ziskat ale opak je pravdou a dnešním dnem skončil další pozitivní seriáloví zážitek :) Děkuji ti Patricku !

Policejní odznak (2002) (seriál)

1 serie-65% , 2 serie-65% , 3 serie - 60% , 4 serie-60% , 5 serie-75% , 6 serie-70% , 7 serie - 80%