Gump - pes, který naučil lidi žít (2021)

Nic jsem nečekal a také nic nedostal. Přišlo mi to hrozně schizofreni,chvilku tam a pak zase jinde. Pozitivní na tom bylo že se jednalo o dlouhou reklamu na pejsky z útulku. Herci neherci a scénář nescénař. 2/5 A fakt jen film vhodný jako kulisa pri vaření, žehlení nebo tak něco.

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

Dneska jsem se přesvědčíl že i v Česku se dá natočit skvělá komedie. Herecké výkony, obsazení se opravdu provedli. Děj filmu bych zařadil mezi ty originalnejsi v Česku. Takže zatím za mne, nejlepší Český film roku 2021 co jsem viděl.

Živí mrtví - Jistá zkáza (2020) (epizoda)

Asi jsem čekal víc, mohli nechat větší prostor souboji Negana a Bety... Jsem zvědavý na poslední serii!

Robin Hood (2010)

Příběh na vypraví o to jak vznikla Legenda jménem Robin Hood. Po smrti Krale Richarda na poslední křížové vypravě se Robin vrací do Nottinghamu který kontroluje chamtiví šerif.Ovšem věčí hrozba čeka ne jen Nottingham ale i cele Anglické kralovstí. Myslím si že Robin Hood v teto filmové podobě se povedl a Russell Crowe v roli Robina byl výborný a skvěle ho doplňovali vedlejší postavy.Co se soundtracku tyče tam umě zavládlo menši zklamaní. Celkově film Robin Hood hodnotím pozitivně byla to jina legenda než na kterou jsme zvyklí. Nemůžu si zde ale odpustit vyzdviženi českeho dabingu který byl velice dobry .

Země bez zákona (2012)

Jedna z nejlepších gangsterek vůbec. Tom Hardy v roli Foresta prostě opět úžasný, skvěle doplňovaný alkoholikem Clarkem v roli Howarda a trojici bratru uzavírá LaBeouf v roli Jacka ktery se neboji dat to co chce najevo. Prostě skvěly soundtrack,skvělý herci. Prostě skvělej film!

The Gambler (2014)

Jedna z nejlepších rolí Wahlberga.

Rychle a zběsile 7 (2015)

Film nabitý akci . Soundtrack opět super . Ovšem s Rychle a zběsile to mělo společné snad jen název. Film už od začatku disponuje spoustou WTF momentu snad vice než kde jake sci-fi, možná to filmu škodí možná ne každý každý necht rozhodne sám. Statham coby psychopatický žoldák byl super. Kurt Russell se do role velícího agenta hodil výborně. Bojových scén co se týče absolutní spokojenost Stathan vs Rock skvěle navnadí , souboj žen v Abu Dhabi ( Michelle Rodriguez vs Ronda Rousey) rozpálí a závěrečný fight Diesel vs Statham srazí do kolen.Ovšem i přesto vše bych to nazval spíše Expendables na cestě kolem světa : mission impossible ! Jako rozlučka s Walkerem rozhodně super.

Chappie (2015)

Čekal jsem akční nářez a dostal jsem lehce drsnější versi čísla 5 . Opět efekty super , hudba dokonalá,příběh zklamaní. Die Antwoord příjemně překvapily ovšem zklamal nevýrazný Hugh Jackman a Sigourney Weaver tu už by jednou provždy měl sežrat vetřelec a nevytrávit . Dev Patel ? tak teplého Inda už jsem dlouho neviděl a vubec mi tam neseděl :/

Avengers: Age of Ultron (2015)

Tak dnes jsem viděl a bouzel očekavani naplněno nebylo. Spousta akce ,skvělých efektu občas i ta hlaška se dostavila. Ovšem soundtrack byl promě docela zklamáni. Myslím si že Avengers: Age of Ultron byl myšlen až moc vážně a ne jako první díl z nadhledem.

Babovřesky 3 (2015) odpad!

Film již předem odepsaný věčinou diváku , popravdě nei se čemu divit ! Tak tupý humor jsem naposledy vnímal u kamenaku 4 . Bohužel tento tip humoru je už v Českych komediích vice než běžný a strháva českou kinematografii ještě vic ke dnu. Chápu že někdo tento tip tupého humoru má rad ale ptám se proč ? Babovřesky 3 jsou největší odpad české kinematografie .