Paranormal Activity 2 (2010)

Ano, bála jsem se. Možná víc než u jedničky. Ale pro oba dva filmy platí, že za shlédnutí stojí 30 minut. Zbytek jsou zbytečné a nudné řeči kolem, a nezlobte se na mě, ale představa toho, že se démon baví házením vysavače do bazénu, je opravdu komická.

Líbáš jako Bůh (2009)

Mámě se tento film líbil. Hodně. Na dojmech z tohoto filmu se totiž skvěle projevuje střet generací - zatímto ti starší vidí lásku, kterou by oni sami chtěli prožít, my mladší se chytáme za hlavu. Celkově jsem měla pocit, že hl. hrdinka má být "zamilovaný puberťák" a trochu mě to uráželo. Bylo to velmi přehnané a směšné.

Tupíři (2010)

Trailer byl skvělý, zároveň ale obsahoval velkou většinu vtipných scén. Zbytek je úplná magořina a tak trochu ztráta času.

2012 (2009)

SPOILER! Ano, šla jsem na tohle do kina. A ano, litovala jsem. Efekty sice pěkný, ale to je tak všechno... Rozpadá se celý svět, ale hl. hrdina a jeho rodina se jako zázrakem vyhnou všem padajícím autům, meteoritům, podaří se jim odchytit poslední letadlo před rozpadem LA atd. ... Nejvíc film zabil typicky americký proslov o lidskosti, při kterým jsem nevěděla, jestli se mám smát, nebo znechuceně odejít. Jak je vám asi jasný, americký happy ending byl nevyhnutelný a jenom podtrhl promrhání celkem slušného konceptu v naprosto směšném filmu.