Had - Epizoda 8 (2021) (epizoda)

Pravděpodobně nejlepší epizoda, kterou pozvedají závěrečné titulky.

Had - Epizoda 7 (2021) (epizoda)

Seriál se nafukováním u mě akorát odepsal. Přeskakování v čase je zcela zbytečné. K čemu musím vidět jak někoho o kom vím, že ho zabili, byl zabit? Změní to nějak vývoj dělejte? Ne... jen vata jak nafouknout počet epizod.

Had - Epizoda 6 (2021) (epizoda) odpad!

Tohle už je před závit. Více cest do pravěku a debilní vaty okolo. Ještě dvě epizody? Asi budou záběry z dětství aby byl jak zabít další hodinu.

Had - Epizoda 5 (2021) (epizoda)

Prakticky jen trapný pokus o vatu. Vzhledem k tomu, že seriál začal rozhovorem “z budoucnosti” je jasné, že nikoho nezatknou. Jde jen o další exhibicionismus idiocie postav (a scénáře)

Had - Epizoda 4 (2021) (epizoda)

Prakticky jen trapná vycpávková odbočka do Nepálu. Ta schizofrenie Monique je ubíjející.

Had - Epizoda 3 (2021) (epizoda)

Otravně skáčete v čase dál a věnujeme se další postavě. A to nejsme ještě ani v půlce. Debilní rozhodnutí postav irituje čím dál víc.

Had - Epizoda 2 (2021) (epizoda)

V dějí už se dá orientovat i přes neustálé debilní skoky v čase ( před dvěma měsíci... za dva měsíce... před deseti měsíci... za osm měsíců... před čtyřmi měsíci...). Děj se navíc pohnul tak, že to vypadá na konec hned příště. Co tam budou natahovat ještě 6 epizod???

Had - Epizoda 1 (2021) (epizoda)

Asi jsem viděl úplně něco jiného než ostatní... zmatené (a zbytečné) skákání v čase. Neskutečné nuda. Hodinová epizoda mi připadala jednou tak dlouhá.

Zvrácenost strachu (2020)

Tak to vypadá, že zase jednou jdu proti proudu. Film byl fajn Asi tak prvních 20 minut, kdy přislíbil něco, čím se vlastně vůbec nestal. Je to taková zplácanina více témat dohromady, ze které se vytěží vždy jen část a pak se jde dál. Chování postav nedává moc smysl a může za to právě poslepovaný scénář. Atmosféra tedy funguje jen chvíli, pak se mění v otravnou kravinu, co akorát irituje debilitou postav. Nejhorší totiž je, když divák dávno chápe/tuší co se děje a v rámci “zachování dramatu” se vrší jeden WTF za druhý.