Love, Death & Robots - Doba ledová (2019) (epizoda)

Jakmile jsem viděl herce, pochopil ksem, že to je v háji (a bylo). Poprvé co zvažuju dát odpad. Kvůli tomuhle (vykrádání x předchozích počinů od MIB po Futuramu) se na seriál nedívám.

Love, Death & Robots - Mrtvý úhel (2019) (epizoda)

Zdá se, že stopáž začíná být celkem solidní ukazatel míry kvality příběhu. Tohle na svých 5 minut prostě nemohlo dopadnout jinak. Animace podprůměr. Humor spíše trapný a laciný. Ale pořád alespoň zábava (narozdíl od bazénového ZEN trapáka minule)

Love, Death & Robots - Zimova modř (2019) (epizoda)

Tak jako sorry, ale asi jsem fakt jinej. Naprosto nejhorší epizoda s otřesnou animací a kecama o nesmrtelnosti chrousta.

Love, Death & Robots - Šťastná 13 (2019) (epizoda)

Klasický příklad, kdy prostě jen nemám co špatného napsat. Není to pecka, jen sakra solidní a mnohem lepší než (př.) co bylo minule.

Love, Death & Robots - Noc ryb (2019) (epizoda)

Pokud už se někdo pouští do něčeho co má (bez titulků) 8 minut, neměl by trávit polovinu času žvanění o pyčovinách. Vyhnul by se konci bez smysluplné pointy. A grafika připomínající překreslený film (hraný film přehnaný přes filtr) taky ničemu moc neprospěl. Zatím to nejhorší co LD&R nabídlo.

Love, Death & Robots - Měňavci (2019) (epizoda)

Škoda toho hození do vody bez úvodu do “pravidel a světa” epizody. Chvilku mi trvalo si srovnat optiku (x-men mě napadl bohužel jako první). Grafika je fenomenální a děj by utáhl klidně i víc času. Prostě jedna z těch epizod u kterých jednoho skoro naštve, že už je konec.

Love, Death & Robots - Skládka (2019) (epizoda)

Příběh křupana Dvořáčka je tak debilní, až mě to zarazilo. Od odpadu ho zachraňuje jen ultra krátká stopáž a stylová grafika.

Love, Death & Robots - Dobrý lov (2019) (epizoda)

Přesto, že jde prakticky o nejhnusnější animaci co jsem zatím viděl, děj má tolik nápadů, že by utáhl 10x delší stopáž. Na cenzuru si autoři opravdu nehrají. Konečně jsem měl možnost si zhmotnit představu co znamená “má jí motorovou”...

Love, Death & Robots - Za souhvězdím orla (2019) (epizoda)

Fenomenální grafika na naprostém maximu. Děj sice neoslní a fakt, že si autoři jen na něco hrají (jako fakt si po sexu natáhli oba trencle?) trochu uráží (pokud nemají koule na to ukázat koule, nemají se do oblasti sexu ani pouštět). Fakt, že ignorují nulovou gravitaci taky neprospívá. To zpracování ale válcuje vše a řadí epizodu mezi ty nejlepší.