Michael Jackson's This Is It (2009)

Michael dokazuje geniálnost své osoby v poli Popu a hudby celkově. Nesmírně silná osobnost, kterou zde ale divák chce vidět. Dokument je to naopak mdlý a bez nápaditosti, když si odmyslíme samotné aranžé Krále Popu.

Revival (2013)

Čekal jsem více zábavy, ale tato průmerná až typycky televizní komedie přináší jen nešpatné dialogy (pozitivum Nellis), nadějné role pro dobré herce, vcelku dobrý náběh na muziku starého ražení a čekání na finále, které zachraňuje oblíbenec většiny divek a dam a několika hochů, Dyk a překvapivě zachovalá postava Bydžovské, kterážto má ale velice iritativní hlas. Polívka do odflákl, Heřmánek mohl být lepší, Krobot nepřekvapil a snad jen Geišberg odpracoval své. Genzera už do filmu prosím nepouštět!

Království ohně (2002)

Fantasy, draci a Bale, to by snad teoreticky slo. Jen teoreticky. Slabomyslne, bez kvalitnich efektu a nepochopitelne duteho McConaugheyho, ktery mel mit spise masku draka. Klasicke americke klise se Scorupco a bezucelovym Butlerem.

S kuchařem kolem světa (2007) (seriál)

Fred je naivní pablb, který se ocitá v zajímavých destinacích. Jeho "teplé" křepčení nad každou krmnou směsí, ať jde o kulinářský paskvil či laskominu, mi jde na nervy. K tomu jeho neskutečně nudné klábosení "osvěžené" nevídaným vtěrkařským charisma. Nebýt jeho, tak to mohla být dobrá "chuťovka".

Oskarova oáza (2011) (seriál)

Na nic si nehrající vtipná a dětsky přijímaná "ještěrka".

Invaze Planktonu (2011) (seriál)

Jednoduché, až hloupé. Humor cílí na starší, ale plochost to drtivě sráží do prachu.

Barbar Dave (2004) (seriál)

Infantilně vtipný seriál, po dnu v práci ideální :).

Occamova břitva (2012) (TV film)

Netradiční český "thriller", ale zaujal mne více, než jsem očekával. Sokol se zlepšil a Stivínová ml. si drží svou úroveň.