• Pohádka

Přesný jako smrt (1983)

To je taková kravina, až je to dobrý. Přemýšlela jsem a nakonec jsem nenašla důvod, proč to nehodnotit nejlíp, jak to jde. Dívala jsem se na to kvůli Hawthornovi (nemohla jsem se při sledování zbavit pocitu, že je to sir Humphrey :D), ale i Atkinson byl skvělej (a v něm jsem zase pořád viděla Beana... :D). Až budete mít půlhodinku čas (a nebudete zrovna umírat), pusťte si tenhle film - litovat nebudete.

Okresní přebor (2010) (seriál)

Přemýšlela jsem, jestli dát 4 nebo 5, ale pak mě nenapadlo nic, co by mi na tomhle seriálu vadilo... U některých dílů jsem se chechtala, u některých ne, ale i ty mě bavily, bylo to milý a pohodový. Novotný je super!

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

Ze začátku nic moc, říkala jsem si, že to je první věc z Dejvic, co se mi nelíbí. Ale postupně se to rozjelo a bylo to super. Pár věcí mi sice nesedlo (třeba úplně poslední díl, po titulcích, jak Plesl říká "Sem se zechcal", to mi přišlo divný... Proč to tam dávali? A když už, proč radši jenom nemlčel, to by mi přišlo lepší a asi i vtipnější...). Ale protože miluju DD a všechny jeho herce a protože jsem se u toho často a hodně smála, dávám 4*.

Mozek v akci (2011) (pořad)

Naprosto úžasný, bavím se od začátku do konce a pak se vždycky divím, jak jsem blbá... :D

Duch nad zlato (2013) (TV film)

Dalo se na to koukat, ale... Hrušínskej a hlavně Bohdalka docela děs, kdyby tam nebyli, bylo by to lepší. A hlavní hrdina? Jak tam na něj v tom sklepě narazil ten chlap, tak Vojta ho nemoh praštit holí nebo propíchnout, ale musel zdrhat a nechat se chytit... A na konci ho strašně štve, že má v puse roubík, tak PROČ si to prostě nevyndal?? Ale abych jenom nekritizovala, Kubařová byla dobrá a Preiss výbornej, takže nakonec 3*

Dívka a kouzelník (2009) (TV film)

Proč tak malý hodnocení??!! Mně se to teda líbilo, a to jako fakt dost... Už jenom kvůli Trojanovi, kterej hrál jako vždycky naprosto úžasně. Ale výborně hráli i všichni ostatní, hlavní hrdinka byla sympatická. A děj byl taky super, silnej příběh, ani chvíli jsem se nenudila a chvílema jsem byla hodně napjatá. Hudba byla taky parádní, dobře dokreslovala tu atmosféru. Každopádně jeden z nejlepších filmů, co jsem v poslední době viděla.

Hašišbába (2012)

V kině nás teda moc nebylo, naše pětičlenná skupinka tvořila víc než třetinu veškerého diváctva. Ale ten film by si diváků určitě zasloužil víc, mně se teda celkem líbil:) Smála jsem se, někdy fakt hodně. A ten malej černoušek byl hrozně roztomilej:)

Trapný večer (2000) (divadelní záznam)

Dejvický divadlo mám moc ráda a tohle se mi náhodou líbilo. Ty čtyři hvězdičky tomu dám, už jenom kvůli tomu nízkýmu hodnocení tady. Ale hlavně mi některý hlášky přišly fakt vtipný a dost jsem se chechtala, rozhodně to nebylo tak trapný, jak jsem čekala:)