• Pohádka

Máj (2008)

Mám protichůdné pocity, na jednu stranu zajímavé až husí kůži navozující scény a na straně druhé nehodící se extravagantní hudba a nepodařená strašidla. Trochu sklamání mírně řečeno:-(

Andělská tvář (2001)

Nemůžu si pomoct, ale tenhle film mě nevím proč oslovil. Byl mi sympatický už v pubertě tak mu to asi zůstane. Tím nechci říct, že je to podařený dobře natočený film, spíš naopak, ale pro mě je to nejspíš taková srdeční záležitost. Asi proto tolik hvězdiček. Tak se na mě znalci nezlobte:-p

Angelika (2007) (divadelní záznam)

Tento záznam z muzikálu mohl být i lepší, ale kdo viděl muzikál na živo musí uznat že byl jeden z těch hodně podařených. Samozřejmě Drákulovi se něco těžko vyrovná.

Hezké vstávání (2010)

Nevím proč má tenhle film mimo jiné označení jako drama, podle mě úplně zbytečná věc. Je to sice ukázka dnešní klasické americké komedie, ale já se od srdce zasmála. Opravdu mě to bavilo. Herecké obsazení snad nemohlo být lepší a celkově na mě tenhle film půbil dobře. Oddechla jsem si od všedních činností aniž bych se musela dívat jak někdo někoho vraždí:-)

Cizinec (2010)

Tenhle film mě bavil, takže i když tu nemá nejúžasnější hodnocení já si ho příjemně užila a na Johnna se krááásně dívá:-)

Sedm (1995)

Ještě teď je mi špatně a klepu se no fuj...hodně dobře natočený film + skvělé herecké výkony a poklona maskérům!

Zakázaná touha (1998)

Po shlédnutí tohoto filmu jsem byla mile překvapena. Na dobu ve které se děj odehrává řekla bych trochu překvapivý děj, zajímavý a nekonvenčí. Dobrá zápletka i vyvrcholení...nechápu, že je tak slabě hodnocen. Myslím, že spousta lépe hodnocených filmů tomuto nesahá ani po kontníky. Velmi se mi líbil a na konci mi zbývalo jen zatláčet slzu.

Svatá čtveřice (2012)

Z tohoto filmu mám smíšené pocity. Celkově se mi zdál o ničem a přitažený za vlasy, ale u tragikomických scén jsem se celkem od srdce zasmála. Každopádně by mě zajímalo kolik si herci vydělali za svoje nahá těla:-D.

Probudím se včera (2012)

Celkem úsměvná komedie s příliš dětinským koncem. Takový hezký milý průměr na oddech. Zápletka jednoduchá až průhledná. Co mi vadilo bylo zpracování návratu firmou timeway, jednou větou bych to vystihla asi tatko: Bylo to trochu nebo spíš více ujetý.

Bídníci (2012)

Muzikál je snad můj nejoblíbenější žánr a Bídníci jsou dokonalý příběh, který v kombinaci s hudbou musí být naprosto úchvatný zážitek. Vzhledem k tomu, že hudba použitá ve filmu je původní muzikálová a herci ji kupodivu nazpívali velice vkusně a lichotivě zařadím tento film mezi své nej. Navíc oproti divadlu se ve filmové verzi mohu pokochat, jak herec umí svou roli prožít i ve tváři...Herecké obsazení se dle mého názoru povedlo, až na Amandu Seyfried-nemůžu si pomoci, ale nesedla mi ona ani její hlas.