Terapie láskou (2012)

Příběh, který opravdu dokáže chytit za srdce. Líbila se mi obyčejnost a reálnost celého příběhu. Bradley Cooper je čímdál tím lepší herec. Jeho výbuchy zuřivosti byly tak pravé, na tom se musel vyřádit. A Jennifer Lawrence vypadá, jakoby byla k herectví přímo stvořená. A samozřejmě úžasný Robert De Niro, ten nikdy nezklame, Společně s Chrisem Tuckerem tomu dodávají šťávu. A když člověk vidí na jakou linii se vypracoval Anupam Kher, tak nedokážu nedat 5 hvězd.

Susedia (2006) (seriál)

Opravdu oddychový seriál. Vždy, když se chci zasmát, pustím si ho. Našim slovenským bratrům se opravdu povedl. Máme tu Ildikó a Laszla, snažící se zapadnout do rušné Bratislavi, Zuzanu, vášnivou prodejkyni blbovinek z Teleshopingu, jinak neschopnou ženou v domácnosti, střeštěnou Sladkou a konečně Františka, nejstřízlivějšího člověka v celém seriálu. Celé obsazenstvo se dohromady výtěčně doplňuje a vytváří neskutečnou podívanou

Paranormal Activity (2007)

K tomuto filmu jsem se dostala díky svému příteli a musím říct, že jsem z toho byla docela vystrašená. Klidný začátek, který se později strhne v opravdovou podívanou. Film opravdu nedoceněný. Jsou to sice amatéřští herci, ale z Katie šel opravdu strach. Ráda se bojím, ale po tomto filmu jsem skoro neusnula.

Hrůza v Connecticutu (2009)

Mám ráda tyto filmy o domech, kde se dějí nevysvětlitelné záhady. Do tohoto příběhu byl i zasazen nemocný syn, kterému se začnou zjevovat duchové. Tato originální pohnutka však nedokázala vyšvihnout celý film. Dalo se na to koukat, ale strach jsem z toho neměla.

Californication (2007) (seriál)

David Duchovny v hlavní roli byla opravdu skvělá volba. V každém díle mě dokáže pobavit něčím novým. Seriál zobrazuje pravou tvář showbusinessu, kde není vše jen růžové. Hank je prostě hulvát, ale takovým roztomilým způsobem. To se mu prostě musí prominout.

Muž z Acapulca (1973)

Film, který dokáže televizního diváka připoutat už během 5 začátečních minut. Belmondo prostě nemůže nikdy zklamat. Takový parodovaný agent 007 se skvělou Bondgirl. A naproto báječné je ztvárnění krve. Tomu se nedá dát jinak než 5 hvězd.