Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Po dlouhé době film, který představuje válku takovou jaká je...brutální, drastická, krvavá, těla sekající, drásající na kusy trhající. Nejen, že si S.Stallone vybral dobré téma 60 let trvajícího konfliktu, který je mimochodem nejdéle trvající válkou v histotii lidstva, ale dokázal vykreslit i psychické pohnutky všech zůčastněných i velkou nezodpovědnost lidí, kteří strkají nos kam nemají, pokud nemají výcvik, dobrou myšlenku má každý druhý, ale umět ji prosadit v zemi jako je Barma je s holýma rukama spíše na obtíž, nežli k prospěchu, zbytečně na sebe strhnete pozornost a odnesou to nevinní obyvatelé vesnic. Pokud se vám film líbil, doporučuji snímek Shake hands with the devil natočený podle skutečné události.

Zachraňte mého syna (2010) odpad!

Bůh nám syna vzal, bůh nám syna dal, bůh nás poučil, a bůh možná i ten film natočil. Totální slátanina. Příběh nemá nic, jen to, že je to podle skutečné události. Pokud se podíváte na noční zprávy v 19:00 hod. a v 19:30 hod. tak takovýhle filmy stihnete shlédnout minimálně tři. Příběh by se časově vešel do časové linie, která by byla stejně dlouhá jako televizní reklama a nebo to budete mít rychlejší, pokud si přečtete Stejšnův komentář. Už to, že si o tom filmu čtete tenhle komentář je vzdání mu holdů a ztráta času. A mimochodem, největší pointou příběhu je, že syna najdou jeho otci, zaneprázdněného sezením si na vlastních rukách i vedení, cizí lidé. Úžasná ptákovina.