Pohádka svatojánské noci (1981)

Folkloru na rozdávání, tato opomíjená pohádka má opravdu svoje zvláštní kouzlo, nikdo nic nepřehrává, jako to, co dnes nazývají pohádkami , zkrátka takovouhle pohádku dneska už nikdo nenatočí , a ani se jí nepřiblíží, ani Trošku :-)

Národ Z (2014) (seriál)

Srovnávat s WD je blbost ,tohle si na WD ani nepokouší hrát .

Partička (2011) (pořad) odpad!

trapárna dostala své jméno, tihle rádoby komici by se od dua Kaiser - Lábus mohli učit improvizovat. Nejvíc nechápu čemu se tak velkohubě smíchem trhá pan Dangl.

Robin Hood (2010)

Gladiátor si odskočil do Sherwoodu...

Robin Hood (1991)

NEJnesympatičtější Robin Hood , i celý film .V porovnání s pouhou jednou epizodou seriálu s Michaelem Praedem je to slabota.

Daredevil (2015) (seriál)

Pánové režiséři, takhle to má vypadat !!! Pecka.

Rychlé šípy (1969) (seriál)

Tento seriál je moji "srdeční" záležitiostí poprvé jsem ho zhlédl v porevolučním uvedení na čt když ho dávali o vánočním týdnu dodnes se mi vybavuje ta atmosféra a jak jsem se těšil na každý nový díl. Zároveň seriál u mě nastartoval "Foglarománii" a díky tomu jsem přečetl většinu Foglarových knih a nedám na tento žánr dopustit. Nej seriál mých klukovských let.

Souboj Titánů (2010)

splácanina ,která si z řeckých bájí vypůjčila snad jen jména propagonistů , image Perseuse ,který jakožto antický hrdina s účesem amerického mariňáka mi neseděl vůbec ,snad jen triky ,které jsou pěkné, na úrovni současnosti , na propršené unuděné odpoledne proč ne ,ale doufám ,že hned tak nezaprší

Dobrý voják Švejk (1956)

i když se to nemá ,dovolím si k tomuto filmu jen jedno slovo - DOKONALOST, dále bych si troufl tvrdit ,že film disponuje obrovskou porcí "dobové uvěřitelnosti" ,vypadá to jako by to opravdu natáčeli za "Rakousko-Uherska "

Sám doma (1990)

troufnu si říct ,že tento film spolu s druhým dílem ,jsou nejspíš NEJ vánočnější rodinné komedie,které jsem ,kdy viděl ,atmosféra ,obsazení je bezdiskuzí perfektní o hudbě se snad ani nedá psát ta je prostě jedním slovem geniální , nenechám si nikdy ujít !!!