Tsotsi (2005)

Božínku ta proměna. V jednu chvíli hrdina střelí ženskou z metru do břicha a za chvíli není schopný opustit auto, když zjistí, že v něm je dítě. A máme tu starostlivého tatínka. Za chvíli je to ovšem gangster, který bez milosti zabije svého kámoše. hned potom se vrací k mimču. A..........to by stačilo ne :-))

Sejdeme se v Eurocampu (2005)

3,5* Bavil jsem se celkem dobře. Téma se mi zdá zajímavé. Připomínalo mi to velmi mé okolí (možná, že nejsme schopni si to přiznat, že se v dokum,entu vidíme). Jedná se o to, že všechny 3 skupiny věděly o problému, který je brzdí a že vše, co je rozvrátilo, bylo vlastně blbost, ale nejsou schopni si sednout a vše si vyříkat a čas běží a běží a běží..............a zajímalo by mě zda běží dál :-)))

A Reasonable Man (1999)

Film byl zdlouhavý i přes svých 103 minut. Místo aby hrdina zjistil něco o sobě, dozvídá se spíše, že byl příliš dlouho mimo svoji vlast a vše v Africe nefunguje jako v Anglii. To jsem věděl i před filmem a nemusel jsem na film chodit. 2* dávám za to, že konec nekončí happy-endem, který jsem čekal.

Písečná žena (1964)

Opravdu si nemůžu pomoci, ale mě na tom nic strašidelného nepřišlo. Z čeho jsem byl nadšený byla kamera (záběry padajícího písku). Nevím, zda to bylo unavou, ale já jsem se dost nudil.

Kanibalové (1980)

Mé hodnocení se může zdát jako nesmyslné, ale tento film je vrchol filmařského umění. Kdy jindy se stane, že je režisér obviněn z trojnásobné vraždy a jako svědky si dovede všechny 3 hlavní představitelé a to prosím živé :-))))) Když tohle víte před filmem a máte trochu nadhledu skvěle se pobavíte :-)) Pouze pro ty, co mají až moc rádi zvířátka bych Vám nedoporučoval na to koukat.

Exekutor (2005)

Nelze, než souhlasit s Jordan. Ten přerod je těžko uvěřitelný a skutky, kterí exekutor provádí jsou nesmyslné. I před zrodem koná skutky těžko uvěřitelné ( kopání hrobu).Přesto jsem se celkem bavil a mé mozkové závity mohly zůstat nevyužity.

Šrámy (2004)

Vyzdvihl bych, kromě hereckých výkonů, i jeden jediný moment na konci, který je tak silný, že jen podrhne krásu celého filmu. Samozřejmě, že ho tady nenapíšu, ale snad na něj přijde každý :-)))

Perníková věž (2002) odpad!

To bylo to nejhorší, co jsem, kdy viděl. Pan Šteindler nás před filmem lákal na film, který bude velmi realistický a ukáže nám svět drog.........Kecy a fuj fuj....pár hlášek, ale jinak nic. p.s.svět drog nám ukázal asi za 3 hodiny pan Dolanský, kterého jsme potkali v jednom klubu zfetovanýho......inu "Když to má někdo pod kontrolou, tak může i tvrdý." - Šteindler, před uvedením filmu.

Země nikoho (2001)

Kdybych tento film hodnotil poté, co jsem ho viděl v kině, bylo by to jasně za 5*, ale já jsem donutil kouknout doma otce na tento film a ukrutně jsme se doma nudili!!!!!!! Kdo mi dá vzkaz, čím to bylo budu mu vděčen.

Červi (1976)

Opět nemusím nic dodávat, ale horor u kterého se člověk s takovou láskou zasměje si zaslouží dobré hodnocení :-) a jestli někdo tvrdí, že červi nebyli strašidelní......ten nerozumí filmu :-)))))))))))))))))))))))