Jak vznikal seriál The Last of Us (2023)

Primerane dlhé vzájomné čonganie si fujár k primerane dobrému serošu. Až som dostal chuť znovu si zahrať obe časti a rewatchnúť seriál.

Bill Maher: Živě z Washingtonu DC (2014) (pořad)

Hlasná trúba cancel culture, ktorá sa netají financovaním prezidentskej kampane a jeho objektivita sa rovná jednému vtipu o liberáloch k dvesto o republikánoch. Úvod je trápny a dlhý, Michael Moore je kokot (pre zmenu priemerný a tučný), hoci mám jeho knihu o 9/11 rád a Bill Maher mal ostať pri kritizovaní organizovaného náboženstva. Toto je len nepretržitý hejt bez sebareflexie, z ktorého bolo ešte aj publikum miestami v rozpakoch, prípadne rovno nesúhlasilo. Jop, kámo, nemôžeš si kúpiť všetkých...

Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně (2023)

Pôvodne som si azda aj chcel kopnúť, ale nestojí to zato. Frontová línia to schytala za mňa a vydávila si v komentároch dušu, ja som len apaticky vygumovaný a pripravený na výdatný spánok. Naposledy mi tak málo na tom, čo bude s postavami záležalo pri Zámene manželiek. Do mŕtvoly sa nekope. Dobrú.

Val (2021)

... a keď dr.horrible dopísal svoj komentár, konečne ejakuloval 👏🏻

Polednice (2016)

Ani Geislerovej jebe a dobre sa nato pozerá. Viac v tom nehľadajte.

Papežův vymítač (2023)

Vlastne celkom podarená snaha popularizovať cirkev v očiach verejnosti pre 21. storočie. Russell Crowe je tradične výborný, no neviem sa zbaviť určitého dojmu "hallmarkovskosti". Naviac, sú to peďáci v sukniach a tým ja nič nedarujem.

Noční monstrum (2021)

Škaredý film s hnusnými efektmi a hlúpymi dialógmi.

Gomora (2020)

Tomuto filmu som sa vyhýbal ako čert krížu a tak to aj malo zostať. Nové Mesto bohov sa nekoná, podobné skupiny organizovaného zločinu operujú naďalej a tak je Gomora len výstrelom (či skôr prdom) do ticha. A mne tie dve hodiny nudy a mizerných nehercov nik nevráti. Basta!

Hra o trůny: Poslední hlídka (2019) (TV film)

Smutná rozprávka o tom, ako to partií poctivých pracovitých mravčekov posrali lenivý autor, hlúpi scenáristi a nenažratí producenti. Na začiatku dojatie, ku koncu nudaaa. Andy je borec. A Furdík JE kráľ.