Úniková místnost (2017)

Nejhorší to nebylo, ale musím to tu rozjet. SPOILER: Scéna s kyselinou neskutečná hovadina, cucají se tam jak vemena a dávno by cítili, že se jim něco děje (a to jejich cucání a ohrabávání jak dva totální puberťáci, co si poprvé zajebali, celou dobu až do jejich smrti, když jsou všude kamery? Nemůžou už sakra z těch filmů tyhle trapný krávoviny konečně dát do háje?) To samé, když otevíral ty těžké dveře! Ihned by napadlo i totální vokurku se zapřít nohou o zeď proboha!!! Má tak minimálně trojnásobnou sílu!!!! A dalších nesmyslů bych se asi nedopočítal. Konec naštěstí ujde. Dávám 3 hvězdy a to jen proto, že ten žánr se mi líbí a vyšší rozpočet je na filmu znát - solidní práce.

Fotky zítřka (2014)

Tyhle filmy miluju, takže za mě dobrý. Některé komentáře mě tu šokují... Opět od lidí, kteří u filmu nechtějí přemýšlet a vše nelogické jim přijde nelogické, ale nechápou, že celek je vlastně nelogický, ale v reálném chápání logický... Asi jako když budete filmu Predestination vyčítat, že všech 50 věcí z filmu není možných, protože tohle bylo dřív a nemohlo to logicky být dřív... Ano mohlo.. Stačí brát rovnici, že, co je v čase dříve, je prostě základ, i když to logicky nejde vysvětlit.... A takhle někteří jedinci hodnotí tento film, který je opak a přednost má budoucnost.

Zoufalství a naděje (2017)

Nemám na to slov.... Tak hnusnej a ztísněnej pocit jsem už dlouho neměl... Neskutečná husina při té depresivní děsivé hudbě, kdy mu to vše dochází a mění se mu obzor.... Je to prostě veledílo.. A můj nejoblíbenější herec Ethan jako vždy vynikající.

Neviditelný (2020)

Nechápu kritiku od jistých uživatelů :D Asi si ani nezaslouží komentovat a nechápu, jak udělali test na čsfd, protože ty sračky se nedají ani číst\!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Brilantní film!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nemám co dodat.

Tváří v tvář (1997)

Najdu tam miliardu šíleností, bláznivin a nereálných nesmyslů, ale i tak 80% bez debat. Jeden z nejlepších akčních thrillerů minulého století.

Věčně mladá (2015)

Tak tohle byla nádhera. Balzám na mou duši, oči i uši :)

Titanic (1997)

Co dodat? No prostě pěknej film, ale do hloubky to probírat nebudu..... Udělat romantiku při katastrofě je holt trend, ale dobrý.

Vidím tě (2019)

Tak po sto letech jsem viděl film, ze kterého jsem se skoro podělal..... Měl jsem 50 nápadů, jak to vlastně je, a výsledek naprosto jinej... čuměl jsem jak péro z gauče. A konec mě naprosto rozebral..... Yoshi forever

Pokoj (2019)

Dost dobrej film, kterej si s divákem nehezky hraje. V jednu chvíli jsem totálně zamrznul a nechápal, ale pak to přišlo. Nechápu tak malé hodnocení. Osobně bych to viděl na 80%