Dinosaurové (1991) (seriál)

Já mam hlad! Ještě! Jsem ospalej. Dobrou noc!

Pokojný bojovník (2006)

Již po několikáté zhlédnuté. Zážitek ve mně po každém zhlédnutí graduje do nepopsatelného rozpoložení. Tady a teď!

Velký táta (1999)

Drama? To bych neřekl. Typická americká komedie, která mi ale nikdy nevadila i kvůli hereckému obsazení. Julianovo slina je legendární, ale ten kečup.. wtf?

Černobílý svět (2011)

Bezesporu zajímavé téma a koukatelné. Avšak já jsem se nedokázal ubránit pocitu, který na mě doléhal v podobu celého filmu, a to pocitu nezáživnosti. Přišlo mi to celé takové kostrbaté, možná až křečovité. Navzdory těmto pocitům musím zdůraznit, že ženské herecké výkony byly opravdu výborné. Jak už Emma Stone, tak třeba i, byť přehloupatá, tak neškodně přehodná Jessica Chastain zahrála více než přesvědčivě. Já osobně dám v dramatech na emoce a zde jsem nějaké pociťoval až v úplném závěru, který byl mimochodem skutečně zdařilý. Škoda, uvažoval jsem o čtyřech hvězdách, ale to něco mi v tom brání. Každopádně film svou kvalitu má.

Maxipes Fík (1976) (seriál)

Největší děckej borec 8) !

Velká ryba (2003)

Nemá cenu to tady nějak více rozebírat. Golfista sdělil veškeré klady, které s ním sdílím. Krásně pohádkově i výkladově do života natočené. Předlohu jsem nečetl, ale musí to být skvělá kniha!. Jedním slovem - originalita. Pro mě 84,5 % :)

Bělásek (1995)

Krásnější film jsem dlouho neviděl. Bělásek ve mně zachoval něco nevýslovně pěkného. Jde z toho tak přenádherná čistota, až se ze mě opět stala husa, mokrá husa :).

Modlitby za Bobbyho (2009) (TV film)

Hodně silný film. Tady není co hodnotit. Snad jen, že pochopení žvástů církve je vlastně vyléčení sebe sama, vytvoření si vnitřní svobody a to není nic jednoduchého.

Oddělené světy (2008)

Dost realisticky a tvrdě vyprávějící příběh o absurdnosti nesmyslné víry, která zabočuje až tam, kam by to nikdo nečekal. Je neskutečně těžké vymanit se z něčeho, čemu jste přirozeně nuceni od narození a je to samozřejmě pochopitelné. Čest a respekt těm, kteří nějakou cestou dospějí k pravdě. Film k zamyšlení a vysvětlení ortodoxní víry svědků Jehovových.

Ip Man 2 (2010)

S geniální jedničkou to srovnávat nebudu, to ani nejde. Viděl jsem silně nadprůměrný film. Pro mě čínský Rocky 4, a proto spokojenost.