San Andreas (2015)

Čekal jsem mnohem víc od tohoto filmu. Celkem mě zklamalo že to není podle gta ale nevadí je to klasický průměrňák.

Cesta do lesa (2012)

Po dlouhé době jsem si našel čas na film a řekl jsem si že nějaký český. Tak jsem narazil na tento. Krásnej náhled do přírody a lesa. :) Herecké obsazení se mi taky líbí.. Film na který se klidně znova rád podívám.

Tři bratři (2014)

Krásná hudební pohádka pana Svěráka. Jsem rad ze pro tuto malou zemi něco udělal a doufám že se toto bude promítat i ve světe. :) zkloubit takto pohádky dohromady byl dobrej nápad. Připomelo me to na co jsem se dival nebo co jsem četl když jsem byl malej. Takže stoji to za zkouknuti :)

Král džungle 2 (2003)

Strašná slátanina.. Ani jsem nedokoukal. Nedalo se to..

Sk8aři (2005)

3 hvězdy pro Tonyho Hawka :)

Need for Speed (2014)

Občas se to tváří jako béčkoví film ale podle mě to je dobré. Jako hráč této hry (když jsem jí ještě hrával) jsem se na to docela i těšil. Docela mě to připomíná Rychle a zběsile ale jen v některých částech filmu. Myslím že se z toho dalo vytěžit víc. Za začátku mě potěšilo že tam byly vidět staré auta jako třeba to SSko. Ty staré auta prostě žeru.. Potom ale ty auta co vypadají jako z budoucnosti už mě zase tak nebrali. Nápad dobrej ale chce to ještě pár věcí vylepšit. No co už..

Všemocný (2011)

Tady platí to pravidlo "dobrej nápad, dobrej film" tento film vás chytí za koule a zmáčkne a vám nezbývá nic jiného než se dívat do konce.

DJ Wich - Questions (2012) (pořad)

ani jsem do dnes netušil že toto na csfd je. tento porad je paradni v tom ze aspon na chvilku se muzete mrknout na zivot hudebniku cz a sk hip hop sceny. :)