Můj život s nadváhou (2007) (TV film)

Hroznej dabing... A ať mi nikdo neříká že kdyby opravdu sportoval a zdravě jedl že by nezhubnul. Říká jak moc se snaží a přitom se furt cpe jako dobytek...

Pod zemí (2014)

Bezvadnej horor, už dlouho jsem se takle nebál. Pro mne stejně kvalitní horor třeba jako Sinister.

Kuky se vrací (2010)

Být to film například Americké produkce, byl by to podprůměr, ale na Českou tvorbu je to dobrý průměr. Originální námět i zpracování filmu celkově.

Natěrač (2008) (TV film) odpad!

Co to kurva je ?????

Čínská čtvrť (1974)

Chybí tomu šmrnc...Pořád jsem čekal, kdy se to rozjede a ejhle ono nic...Nuda od začátku až do konce, vůbec mě to nechytlo :-(.

District 9 (2009)

Začátek dost slabý, najdou se i nějaké nesrovnalosti...,ale po tom co přišla akce jsem se opravdu dobře bavil. 95%

TRON: Legacy 3D (2010) odpad!

Naprosto o ničem, sice pěkná grafika, ale ta to nezachrání...Málokdy se stane že filmy nedokoukám, a zrovna tohle "dílo" patří mezi ně. Odpad!!! PS: Prý 260. nejoblíbenější film, musím se smát :D .

Život je krásný (1997) odpad!

No co to k sakru? Příjde mi to jako dosti stupidní film s totálním magorem v hlavní roli.. Na slovo PRINCEZNIČKO mám díky tomuhle filmu alergii... Nic pro mne sorry...