Prokletý ostrov (2010)

Jeden z nejlepších filmů všech dob. 👌👌👌

Případ Roubal (2021) (seriál)

Ty tři hvězdy patří výhradně Hynku Čermákovi, ten byl vynikající jako vždy. Jinak to ani nebudu komentovat.

Fantom (2021)

Už jsem to řekla a říkám to zas. FUCK THE POLICE.

Děsivé dědictví (2018)

Pokud jste náročnější divák, bude vás zajímat tak první třetina filmu.

Dům tajemství: Smrt v Burari (2021) (seriál)

Jeden z nešťastných případů, kdy se nejedná o vraždu, ani o sebevraždu, ale o náboženský rituál, který dopadl, jak neměl. Hodně tragické a smutné.

Sophie: Vražda v západním Corku (2021) (seriál)

Pro mě je nade vší pochybnost, že Ian Bailey je vrah. Je neskutečné, jak arogantní člověk to přesto je. Dokument má skvělou atmosféru.

Utrpení Gabriela Fernandeze (2020) (seriál)

Už jsem toho viděla a slyšela hodně o týraných dětech, ale tohle... Hodně těžko koukatelné a nesnesitelné k poslechu, ten nevinný kluk zažil peklo v pravém smyslu slova. A pořád maminku miloval. Hrůza, absolutně mi to zlomilo srdce. Gabriel už bude navěky se mnou.

Leto s Katkou (1975) (seriál)

Úžasný pohodový seriál nejen pro děti, má v sobě kouzlo, vtip a takové to lidské teplo. Kéž by se i dnes točily tak krásné věci. Nyní je to až na výjimky děs běs.

Vyšinutý (2020)

Mohlo to být skvělé, bohužel dobrý nápad se v polovině filmu změnil v klasickou americkou blbost. Škoda.

Delhi Crime (2019) (seriál)

Jsem už hodně otrlá, ale tohle...to se nedá nijak pobrat. Tohle už opravdu hodně kruté. Už nesnesitelné. To, co ta dívka zažila je nepopsatelné peklo.