Prokletí Salemu (1979) (TV film)

Mně se to líbilo. Dobrá atmosféra, reálné chování postav a na tu dobu velmi dobře udělaný upír. A vůbec , já mám tenhle old school ráda. Navíc je to jedno z nejlepších zpracování Kingovy předlohy, což je poklona, protože většinou z jeho skvělého románu filmaři udělají slátaninu.

The Loch Ness Horror (1982)

Jo jo, ta nafukovací matrace ve tvaru plesiosaura je vážně jako živá! ;D Ale jinak pro mě příjemné retro,které musíte brát s nadhledem. :)

Temná proroctví (2011)

Luxusní a opravdu poctivě natočený dokument se všemi aspekty událostí. Kdo si je tak jistý svou "bezpečnou materialistickou realitou", že popírá existenci takovýchto bytostí, měl by si uvědomit, že skutečnost nekončí tam, kde končí naše vědomosti o ní.

The Changeling (1980)

Jeden z nejlepších duchařských filmů. Vynikající George C. Scott, atmosféra luxusní, kvalitní scénář.

Nevinnost (2011)

Nechce se ani věřit, že film vznikl v této době přející českým (ne)hereckým ubožákům, protože je to velmi dobré. Konečně film, kam režisér obsadil HERCE a nebál se zaměstnat SCÉNÁRISTU. Děkuji, vyplatilo se to.

Skrytý (2009)

Tento film si žádá vaši pozornost, takže pokud ho pořádně nevnímáte, nepochopíte ho. Není z těch jednodušších, trochu zavání Lynchem. Paráda.

Hrůzná minulost (2012)

Musím říct, že opravdu příjemné překvapení. Čekala jsem další moderní slátaninu pro ty jednodušší z lidí, ale ono ne. Ono to bylo dobré. Samozřejmě po zapřemýšlení po skončení jsou tam jisté nedotažené momenty ve scénáři a škoda těch posledních 10 vteřin, ty to pro mě podělaly na celý čáře, ale jinak povedený kousek, který se, když už nic víc, alespoň vymyká současnému filmovému shitu.

Poslední výkřik (2012) odpad!

Když řeknu, že nakonec byla nejlepší Iveta, myslím, že to mluví za vše. Nesnesitelná debilita.