12 opic (1995)

"Dokud nakupuješ, jsi správný občan. Pokud tě to nezajímá, jsi duševně chorej." - Přesný.

Žralokonádo (2013) (TV film) odpad!

"Hej, Brendo, jsi dnes nějaká divná, jsi v pořádku? Svěř se mi." - "Víš, Brandone, dnes jsem otevřela svůj školní batůžek a byl v něm žralok, jsme z toho trochu rozrušená." - "Už jsem o tom slyšel, ale neboj, Steve nás zachrání. Má totiž motorovku a brokovku a super auťák, do kterýho neteče a veze s sebou neskutečnou čubku jako návnadu."

Díra (2001)

Co všechno se může stát, když chlapec neobtáhne krávu, která je do něj zabouchnutá.

Díra (2009)

Zřejmě dětský horor, který tak musíte brát a bude to oddechovka, ale určitě ne pitomá,už jsem rozhodně viděla horší. První půlka slušná.

Armageddon (1998)

Absolutní kýč s ocasem absolutního patosu.

Nouzový východ (2008)

Jeden z nejsilnějších filmů vůbec. Bohužel jsem jí strašně rozuměla. Někdy opravdu není jiný nouzový východ.

Záhada Hory mrtvých (2013) odpad!

Panebože, PROČ???!!!!!! Proč se takhle zajímavého a děsivého případu ujme banda kreténů a udělá z toho totální americkou sračku?! O případu Djatlovovy výpravy vím hodně,a když pominu fakt, že většina informací ve filmu byla mylná, tak navíc tato slátanina je velmi neuctivá k obětem z r.1959. Pokud dělám film o skutečné události, která se stala skutečným lidem, tak si alespoň z internetu dobře opíšu jejich jména, proboha! Udělat z jejich tragédie takovouhle sračku, to je opravdu hnus.

Ďábel nosí Pradu (2006)

Když kdo by odolal botám od Jimmyho Choo, kostýmku od Chanela a malé Vuittonce? ;)