Pošta pro tebe (2005) (pořad) odpad!

Škoda, že to Esterka Janečková odnese za celej přiblblej pořad, protože je to fakt sympatická fajn ženská. Ale ten pořad...

Lenssen & spol. (2003) (seriál)

Milovníci Jůlie Leskotové šijou jeden odpad za druhým, mě to ale prostě baví a ty amaterský záběry víc vtáhnou diváka do děje, škoda přiteplenýho Kurtuluse, kterej je nesympatickej. Lenssenův knír legendární, pro mě naprosto pohodovej seriálek z TV :)

Jaromír Jágr: stále na vrcholu (2012) (TV film)

Perfektně zpracovaný dokument o jednom z nejfenomenálnějších sportovců nejen naší země, ale i světa. Líbily se mi scénky z kabiny Flyers a též rozhovory s trenéry, spoluhráči, moderátory nebo přáteli Jágra (chválím výběr lidí, který byli fajn možná až na trošku trhlého kněze nebo co to bylo s tou ozdobou na hlavě). Člověk, který je trochu zasvěcený do sportu a má srdce na správným místě musí prostě Jardu mít rád. Takových sportovců je málo a je třeba si jich vážit. Tak ti přeju Jaroušku aby sis už našel nějakou ženskou, to je snad jediný soupeř se kterým se Ti tak těžko daří skórovat :)

Tvoje světy (2013) (hudební videoklip) odpad!

Už jsem na tyhle přiteplený buzeranty a "rádoby" hudebníky alergickej, typická hudba pro panny ze základky co maj vlhký kalhotky jakmile dojde na refrén. Tomuhle kreténovi už chybí jen feat s Johnym Machettou..

Pokémon (1997) (seriál)

Kdo na tomhle nevyrůstal měl zkažený dětství :)

Saw 2 (2005)

Celý film až do posledních 10 minut mě nebavil a rozmýšlel jsem se někde okolo hvězdičky nebo dvou, ale ještě že jsem u toho vydržel. Konec opět geniální (stejně jako u jedničky). I když teď na můj vkus moc zbytečně velkej masakr - "Počkej až uběhne čas a tvůj syn bude v bezpečí"-, Bohužel jen za 3*, mohlo to být ale za víc !

Dům u jezera (2006)

Pohodová oddechovka s originálním námětem, občas je problém se zorientovat v tom, v jakém roce se děj odehrává, ale i tak lepší průměr.

Eminem - Rap God (2013) (hudební videoklip)

101 slov během 16 sekund asi hovoří za vše...

Okamžik zlomu (2007)

Celý film se v podstatě točí jenom okolo vraha (A.Hopkins) a detektiva (R.Gosling) a tito dva taky táhnou celý film. Vlastně nechápu k čemu je ve filmu třeba postava blonďaté nadřízené (R.Pike), no o to v podstatě ani tak nejde. Film po celou dobu drží napětí, ale ke konci se stejně dozvíte to, co jste čekali už od scény kdy vyjednavač vstoupí do domu své milenky a zároveň vraha - pro mě opravdu čitelný a předvídatelný konec, kterýho si asi všimla i bystřejší z vás. Každopádně jsem se nenudil, takže tohle jsou spíš jediné vady na tomto celkem fajn snímku..