Jackass 3 (2010)

Tihle chlápci prostě nemají konkurenci, já se bavil takže jinak než za plnej počet nemůžu. Při některých scénách vůbec přemýšlím jestli jsou smrtelníci :)

Debilní kecy (2012) (seriál)

Některý díly parádní, ale i tak spíš podprůměrný vzhledem k trapnohumoru autorů..

Sedm životů (2008)

Chcete si aspoň jednou v roce připadat jak ženská? Pusťte si tenhle film :)

Millerovi na tripu (2013)

Takhle jsem se dlouho i filmu nebavil, parádní komedie !!! Týpek Kenny už má za celej život splněno - větší kost než Aniston už asi neuloví :D

Road Trip (2000)

Suprová, jednoduchá, vtipná oddechovka. A vidět Stiflera (já ani nevím jak se doopravdy ten chlápek jmenuje :D) jinde než v Prcičkách je nezvyk, člověk od něho furt čeká nějakou prasárnu a ono nic :D

Světová válka Z (2013)

Zombíci dost pod úrovní, trapnorychlý bestie co šplhaj na stometrový zdi tak to fakt ne... Největší plus je rychlej začátek filmu, kterej hned nasadil tempo. Dobrej výkon Pitta, ale to je tak vše, velký zklámání. Rozhodoval jsem se mezi 2* - 3*, ale dvě byly asi až moc krutý, takže za slabší tři.

Ektor & DJ Wich: Jednou to budem mít (2012) (hudební videoklip)

Ektora nemusím, ale tohle je jeho nejlepší věc, takže jinak než za plnou palbu nemůžu. Parádní text !

DJ Wich - Questions (2012) (pořad)

Nejlepší beatmaker scény a jeho pořad, kterej tu tolik chyběl. Ale Davide my chceme pokračování !