Rafťáci (2006)

Řadím se k odpůrcům novodobých českých teenage komedií a hlavně dvojici Mádl - Kotek, po shlédnutí filmu se ale musím zastydět a přiznat, že se tahle komedie povedla. Během filmu jsem se několikrát od srdce zasmál (nejvíc asi zaseknutí se na záchodech) a tak dávám filmu příjemné 4 hvězdičky. PS: ten Honzík mi v průběhu celého filmu lezl pěkně krkem, nemám rád ani mladýho herce ani nereálně hyperaktivně zlé dítě. Takže zajeď do garáž!

U mě dobrý (2008)

Přestože parta kolem Bolka už stárne a je to znát, blýskne se ve filmu i několik zástupců mladší generace (např. brankář ze Slavoje Houslice nebo Hanka Vilímková) a světe div se, nakonec to i fungovalo. První část filmu utahaná a druhá, věnující se podfuku podvodníků, měla zase příjemný spád. Půl na půl tedy znamená 3 hvězdičky a příjemný pocit z filmu k tomu :o)

Grinch (2000)

Pěkná atmosféra v Kdosicích, roztomilá Cindy (která ještě nemá zmutovaný nos) a atraktivní Martha. A dva padouši - jeden pokrytecký a druhý zelený. Nic víc mi tenhle film nedal a ačkoliv to není nejhorší, prostě to není ono.

Cela 2 (2009) odpad!

Těžká nuda, kterou jsem musel po zhruba 30 minutách vypnout. Nápad "týrání" obětí formou klinické smrti mě osobně nezaujal, záporák plný chytrých informací ve mě nevyvolává žádné pocity (snad kromě iritujícího zmutování jeho hlasu, abychom jako ještě nepoznali, kdo to je) a nakonec samotné herecké výkony jsou snad jen o chlup lepší než amatérského týmu ze střední školy. Hlavní herečku si dokážu představit tak možná v nějakém teleshoppingu, možná jako tvář značky nějakých pleťových krémů, ale jako vyšetřovatelku s paranormálními schopnostmi fakt ne