Nespoutaný Django (2012)

Filmy kde jsou všichni běloši až na vyjímky zlí padouši a černoši(pardon, afroameričani) až na vyjímky kladní hrdinové a pašáci, mi lezou na nervy. To že jde o film z otrokářské éry nehraje roli. Ani tenkrát to nebylo takhle černobílé. V diskuzi jsem se u jednoho ichteligenta dočetl, že jde o takzvaný blackplotation žánr. Aha. V tom případě by mě zajímalo jestli se někdy bude točit whiteplotation žánr. A ještě víc by mě zajímalo, jestli takovej film o zlých černoších a hodných běloších natočí černošský režisér. A vůbec nejvíc by mě zajímalo, jestli budou u tohoto filmu afroameričani a afroafričani hýkat nadšením, jako tady hýká nadšením vetšina(až na vyjímky) bělošských uživatelů CSFD. A i kdybych byl politicky korektní ichteligentní pseudohumanista, stejně bych dal maximálně 3 hvězdy. Byl to čistej průměr.

Boxerka (2000)

Míša Rodriguezová se tady tváří po čertech drsně a má ramena přes celý záda. No a to je asi všechno, co mě na tom filmu zaujalo..

Nezvratný osud 5 (2011)

Při třetím a čtvrtém dílu už jsem se začínal trochu nudit, ale tenhle díl byl opět zábavnější. Ten doskok tý gymnastky byl fakt luxusní. Zajímalo by mně, jak by to obodoval fundovaný rozhodčí. Na film by se také kromě začínajících gymnastek neměli dívat ti, kteří se chystají na laserovou operaci očí.

Melancholie (2011) odpad!

Jak může být sci-fi o konci světa tak neuvěřitelně nudná? Kdyby to mělo být psychologické drama o pošahané rodině, tak bych možná jednu nebo dvě hvězdy dal. Ale jako sci-fi je to čistej odpad.

Mrtvý sníh (2009)

Nenáročná hororová zombie komedie plná sněhu, krve a střev.

Sněženky a machři po 25 letech (2008) odpad!

Panebože to byla blbost! Jak tohle mohl někdo natočit po původních Sněženkách a čekat, že to bude mít úspěch. Nudná a pesimistická hovadina.

Pravidla mlčení (2012)

Takovej poklidnej thriller. Možná až moc. Pokud někdo nemá rád krváky, je to pro něj ideální film.

Total Fury (2007)

Stručný návod jak může slušné mladé děvče zatočit s úchylákama.

Resident Evil: Odveta (2012)

Zatím nejslabší díl celé serie. To masakrování různých mutantů mi přišlo dost jednotvárný. Poslední záběr byl hezky apokalyptickej, ale stejně musím jít poprvé u této serie pod 4 hvězdy.