Nová generace (2018)

Dívat se na kopii Big Hero Six, kde místo sympatických děcek hraje hlavní pré rozmazlený fracek, který není schopný ústát skoro po cely film svoje potíže mě fakt nebaví a sledovat závěrečnou ironii kdy je stroj víc "lidštější" než onen spratek filmu taky nepomohlo.

Mugen no džúnin (2017)

Velke překvapení. Původní anime ani serie neznam, nicméně pro mě jako úplného laika je to natočene perfektně, akce, dynamika, prostředí. Má to sice díry ve scénáři kde to pokulhává, nicméně to milerád přehlídnu a budu se koukat na perfektní Rkovou řežbu.

Godzilla: Kessen kidó zóšoku toši (2018)

Nekonečná japonská telenovala o ještěrce kterou někdo spláhl do záchodu a teď se mstí... Ne vážně. Grafika ujde, scénář podprůměr a zbytek je prostě phew. Stačily přece dva díly a ne dělát z toho telenovelu ve stylu Sidonia no Kishi

BLEACH (2018)

Co k tomu dodat? Ja nikdy nepochopim tyhle filmovy adaptace slavných mang a serialových (anime) počinů, které slavily stejný úspěch. Film je v podstatě jen inspirací prvního aktu mangy Bleach, kdy je všechno jinak. Postavy Chada a Inue spíš slouží jako easter egg pro fandom a ne pro děj. Ostatní je už jen protahující se fanservis pro nejskalnější fanoušky, nebo pro lidi co vůbec Bleach neznají.

Violet Evergarden (2018) (seriál)

Upřimně je to serie s hlubokou myšlenkou, ke které se musí každý divák sám probrat. Nejedná se o serii, která vás musí do sebe vtáhnout na stovky dílů. Jedná se o serii pocitů, myšlenek a absolutní absence nějaké hlavní zápletky. Celá serie je totiž jen úvodem do života odhozeného štěněte, které se snaží najít svoje místo, kolikrát s pocitem, že díly na sebe absolutně nenavazují.

Lovci trolů: Příběhy z Arkádie (2016) (seriál)

Fakt to těm dětem závidím, být mi 9 let tak to žeru takovým způsobem, že se nebavím o ničem jinym. Tak skvěle napsaný příběh s bandou opravdu sympatických a skvěle napsaných postav tu dlouho nebyl a čert to vem, že jsem dospělý, i tak jsem si to užil a tlačim slzu za Antona a další serii co nebude.

Cobra Kai (2018) (seriál)

Tenhle klenot docení bohužel jen starší generace, která není plná "pussies" jak by řekl hlavní protagonista. Je to až ironicky jak z béčkového předchůdce dokázali udělat kvalitní show plné nostalgie, ale především plné skutečností dnešního světa. Nedokážu pochopit jak jsem na tuhle show mohl narazit náhodou a jak je sakra možny, že visí někde zakopana v YoutubeRED.

Déšť (2018) (seriál)

Pokus to byl dobrý, nicméně se to nepovedlo. Seriál má tolik logických a scénářových děr, že prostě není možné se na to koukat v kuse a neklepat se do hlavy s myšlenkou jak velká zhovadělost to je. Trailer přitom nabízel něco naprosto jiného než byl výsledný produkt.

Batman Ninja (2018)

Kratka recenze: Drogy jsou špatné Áno.... a to myslím zcela upřímně

Avengers: Infinity War (2018)

Jestli něco nenavidim tak jsou to cliffhangery a to přesně tenhle film udělal, jinak bych z fleku dal pět hvězd. Raketovy vyvoj některých postav pro potřeby dalších filmů byl rozhodně potřeba a je to konečně poprve kdy si Marvel nebál ušpinit ruce, jak to ovšem dopadne v závěru v druhém díle je věc druhá. O to víc zde byl brán důraz na to, že Avengers se budou formovat nově a někteří původní prostě už hrajou druhé housle, nebo se do filmu nedostali vůbec. Easter egg v podobě odkazu na Marvelackou roli Hugo Weavinga mě taktéž potěšil a jsem zvědavy jak to dopadne příště.