• Krátkometrážní

Já jsem Harry Potter (2010)

Zaujímavý nápad, ale to je asi tak všetko. Celé to bolo len kus vtipné, naviac to pôsobilo akoby to Daniel Radcliffe (alebo Harry?) natáčali kdesi doma, len tak z nudy.

Volte mě! (2012)

Vtipná dvojica Will Ferrel a Zach Galifianakis proti sebe nastúpila vo veľmi nečistej kampani na kongresmana. Občas až prehnane vtipné, nelogické, nereálne, ale pre čisté pobavenie stačí. Záver bol očakávateľný, no celkom dobrý. Toto je typický príklad filmu, ktorý je dobré si pozrieť po psychickej námahe: netreba tam hľadať nič viac, stačí sa len pobaviť.

Rango (2011)

Animovaná rozprávka o chameleónovi. Ako prvé musí každému človeku napadnúť, že kopec vtipných scénok bude založených na menení farby tela alebo na vystrelovacom jazyku. No v Rangovi je taká scénka možno jedna. Pre mňa veľké sklamanie, hoci to nebolo vôbec zlé, nenaplnilo to moje očakávania. Slabší priemer.

Starsky & Hutch (2004)

Musím sa priznať, že po tom, ako som tu na csfd uvidel 75%, tak som sa na túto komédiu celkom začal tešiť, avšak po pozretí som celkom sklamaný. Najväčšia chyba bola, že v celej komédii je primálo vtipu. Ben Stiller a Owen Wilson sú moji obľúbení zábavní herci, no teraz im to spolu až tak nešlo. Dávam jednu hviezdičku za dobrý záver (nebolo to také očakávateľné) a jednu za pekné spríjemnenie , o ktoré sa postarali Amy Smart s Carmen Electrou.

Are You Feeling Good? (2011) (studentský film)

Dej a zaujímavost nula bodov, herecké výkony dajme tomu, no celkový dojem stojí za prd. Vôbec neviem k čomu je takéto niečo dobré.

Kdopak by se Shreka bál (2010) (TV film)

Video zložené z troch príbehov, ktoré si Perníček, Oslík s Kocúrom a Shrek rozprávajú medzi sebou, aby sa navzájom vystrašili a stali sa tak kráľmi Halloweenu. Príbehy sú vtipné a dokonca občas aj celkom strašidelné. Škoda, že je to také krátke a príbehy pôsobia veľmi urýchlene. Občas nájdeme podobnosť s nejakými hororovými filmami a to bolo super.

Do You Love Me? (2012) (studentský film)

O čom to vlastne bolo? Malo to nejaký príbeh, alebo to bolo len zjavovanie a odchádzanie postáv? Jediné, čo ma na tomto filme potešilo, bol príchod mojej obľúbenej Kristíny Svarinskej. Toť vše.

Donkey's Christmas Shrektacular (2010)

Celú Shrekovskú komunitu som si obľúbil, takže som sa na toto video celkom tešil, no nebolo to podľa môjho gusta. Očakával by som asi trošku menej spievania a trošku viac vtipu, nejaké krajšie a zábavnejšie previazanie. Škoda, že dĺžka je len niečo cez päť minút, zvyšné dve minúty sú titulky. Toto je s najväčšou pravdepodobnosťou najslabšie video, ktoré má čo dočinenia so Shrekom.

Dannyho parťáci 3 (2007)

Keby toto nebolo tretie pokračovanie Dannyho parťákov, ale bol by to prvý film, tak by som dal 5 hviezdičiek. Avšak všetky tri časti sa na seba podobali, preto ide jedna dole. Avšak kvalitou sa dá zrovnávať s jednotkou. Len nikdy nechápem, ako to môžu mať všetko tak dokonale naplánované a ako je možné, že im to všetko aj napriek toľkým komplikáciam nakoniec výde. Som fakt zvedavý, či podobné krádeže sú reálne aj v skutočnom kasíne v Las Vegas.