P.K. (2014)

P.K. je tak detský,tak pravdivý,taký Bollywoodsky.Rozosmeje Vás aby Vás potom mohol rozplakať a potom znovu...

Poslední cesta (2009) (TV film)

Vskutku pôsobivo natočený snímok ktorý určite svojim spôsobom chytí za srdce.Kiežby sa všetkým obetiam americkej zahranično-dobývacej politiky dostávalo rovnakej úcty.

Noc na Zemi (1991)

Keď to spriemerujem,tak mi to vyjde za 3*.

Barbarella (1968)

V živote som takto film nenadhodnotil,no v tomto prípade to ani inak nejde. Je tu snáď všetko béčkové,ale má jednu obrovskú devízu a tou je asi fakt najviac sexovatelná Jane Fondová. Jej manžel a režisér filmu mal zbraň a nebál sa ju použiť.Tou bola ona.Za zmienku stojí ešte hudba.

V oku tornáda (2014)

Film stráviteľný len vďaka slušnému zvuku a slušnými efektmi.Vďaka za DTS.Amen.

V zemi Jane Austenové (2013)

Videl som Austenland už dávnejšie a spomínam,že som sa celkom nasmial.Ako vidím,chlapi tento film radšej nehodnotia,alebo podhodnotia.Musím sa z toho smiať.V kľude dávam 3*

V nitru Llewyna Davise (2013)

Tam kde film začal,tam bohužiaľ aj skončil.Zaujimavé postavy,piesne to je všetko.Odo mňa 3* aj to nadhodnotené.

Dogville (2003)

Priznám sa,že na začiatku som mal vcelku problém preniesť sa cez formu akou je tento Trierov film nakrútený a chcel ho vypnúť.Čo to má byť?Divadlo?Veď som si pustil film.Trvalo to asi desať minút.No vďaka hercom a predovšetkým príchodu éterickej Nocole Kidmanovej na scénu som vydržal a neľutoval som.Jej postava rovnako ako ostatné vás udivuje a rozčuľuje zároveň a vy sa pýtate ktorá stránka prebíja tu druhú u nás,kladná alebo tá temnejšia.Mimochodom optimista nie som.Lars von Trier má aj horšie filmy,ale aj oveľa lepšie.Videl rozvláčnenú režisersku verziu.75%

Pro hrst dolarů (1964)

Prvý Leoneho western podľa mňa ešte nebol tak dokonale vybrúsený.Vadilo mi tam zopár chýb,ale zato Morricone už vtedy exceloval.Vidím to na takých 60%.Uvidíme čo prinesie prostredná časť,aj keď s poradia mám trochu guľáš.