Moje rodina (2000) (seriál)

Do osmé/deváté série to nebylo špatné. Ale pak se seriálu chytili asi "noví mladí", či snad nějací pitomci a začalo se to tam hemžit teploušema a černochama. Nevím jak Vám, ale mě nebaví koukat na teplýho černocha. Nepřijde mi to vtipný.

MOST! - Epizoda 8 (2019) (epizoda) odpad!

Další díl naprosto o ničem. Jedinej dobrej fór byla ta mokrá váza, jinak chujovina jak bič. Díkybohu už je konec a nemusím se na další díly téhle multikulturní agitky dívat. Rád zapomenu...

MOST! - Epizoda 7 (2019) (epizoda) odpad!

Tak a máme tady nefalšovanou Ulici... O co v tomhle debilním dílu šlo? Jak udělat z cikánů hogofogo skvělý lidi, jak z čechů udělat co největší dementy a jinak nic. Takže furt to samý a dokola. Jen tyhle sluníčka co tohle natočily, tak roztáčí spirálu sračkovitosti na vyššší otáčky. Jediný dobrý na celým dílu byla jedině ta písnička na konci Run to the hills....

MOST! - Epizoda 5 (2019) (epizoda) odpad!

Ty vo.e. Takhle se rozhazujou naše daně. Odporná pražácká multikulti agitka.

MOST! - Epizoda 4 (2019) (epizoda) odpad!

Aneb jak z nás (bílých heterosexuálů) delá dementy. Po prvním dílu jsem si říkal že tam nacpali snad všechny myslitelný klišé, ale skini jim tam ještě chyběli, aby co možná dehonestovali český národ a zalezli ještě hloub do snědých zadků co v té svojí Prahe tak milují.

Pacific Rim: Povstání (2018) odpad!

Co k tomu říct... No upřímně, koho z Vás bavilo sledovat afričana co se chová jako prase, když se nedokáže ani lidsky najíst, pak se chová jako debil a v tom vlastně pokračuje až do konce filmu? Ty kráso ale jakýho filmu? Co je to za krávovinu, že příšerku se kterou by si poradil jeden C-130 Herkules, nebo maximálně několik řízených střel, tak se na ní musí plýtvat zoufale neúčinnýma robůtkama a nutně k ní lézt na kontaktní vzdálenost, když je to jediná její síla. No ale když má afričan exhibovat v cikánovi, tak mu tvůrci tohodle dementního odpadu museli dát nějaký prostor, žejo.... bleeeee a přitom jakej super film se z toho dal udělat. Ale né... tvůrci řekli ne, radši natočíme multikulturní blbost s uřvaným afričanem. Tak dobrá, já zase říkám ODPAD!

Gympl (2007)

Jednu hvězdičku jedině za Schmitzera, jinak to byla dost bída.

MOST! (2019) (seriál) odpad!

Tvůrce neznám a jsou mi ukradení, já hodnotím to co jsem viděl za 47minut... ČST si prostě vytvořila další agitku, kde ukazuje cikány jako ťuťu hodné lidičky, zatímco češi jsou tam ukazováni jako totální "white trash" spodina a odpad. Nablblí pražáci tam museli nacpat úplně všechno. Cikány (vykreslená samozřejmě korektně), úchyla transku no snad jen ti skini a feťáci tam ještě chyběli, aby byl pohled pražských lepšolidí na nás ostatní póvl úplnej. Hra na nekorektnost je pak už jenom ubohou kulisou téhle agitace. Řekl bych, že nekorektnost je podmínkou a podstatou našeho humoru, takže odvolávat se jenom na to... to je trochu málo. Stejně tak nekorektní jsou pouze postavy a jejich "hlášky". Sami tvůrci do toho žádný nekorektní děj nedali. Váhám mezi odpadem a jednou hvzězdou. Slituju se a dám jednu.... zatím doplnění z 26.2.2019: Po shlédnutí celé téhle šílenosti dávám jednoznačně odpad. Díl od dílu horší. Míň srandy, víc agitace a lakování černých na růžovo.... Rád zapomenu, že jsem něčemu takovému věnoval svůj čas.

Kouzelník Žito (2018) (TV film) odpad!

Vydržel jsem to zhruba do poloviny, ale odkdy není hlavní postava i hrdinou?! Copak línej lempl, pochybné sexuální orientace co umí akorát simulovat je hrdina? Stejně tak mi vadilo prosakování dnešního "moderního" pohledu na svět, kdy tam nějaký břídil měl otřes, z toho, že vojáci mají umět bojovat a že by snad, proboha!, měl trénovat na figuríně. Vždyť nebýt vojáků, tak takové blbečky zotročí první lump co půjde kolem. Taky mě vadil Kříž a´la Severus Snape, Vilhelmová co se marně pokoušela s tím koktou o čerty a jestli ještě jednou v životě uslyším "nemel popel", tak to bude příliš. Fuj fuj a ještě jednou fuj ohavné ČST, která přesně těmi "doplatky k dani" tedy koncesionářskými poplatky okrádá slušné lidi aby za to točila takovéhle fujtajble.