• Pohádka

Megamysl (2010)

Megamysl je prostě nezapomenutelná pohádka. Animovaná komedie doplněna skvělým dabingem Petra Rychlého vše suprově doplňuje, a proto u mě za pět hvězd.

O pokladech (2012) (TV film)

Řekl bych, že zprvu nudná pohádka měla nakonec divácký úspěch. Mě osobně se líbila, ale Šťastný smolař, který měl také roku 2012 vánoční premiéru, byl lepší. U mě za čtyři hvězdy.

Šťastný smolař (2012) (TV film)

Pohádka byla moc hezká. Určitě by mohla být brána i jako dobrá komedie. Skvěle hlavní roli ztvárnil Filip Cíl i Ivan Trojan. U mě za pět hvězd. 100%

Sněžný drak (2013) (TV film)

Pohádka se mi absoulutně nelíbila. Efekty sice byly dobré, ale řekl bych, že Saša Rašilov vypadal stejně staře jako princi. Jednu hvězdu dávám za Petra Lněničku. 10%

Duch nad zlato (2013) (TV film)

Moje nejoblíbenější pohádka, skvělé efekty a hudba. Nezapomenutelný je samozřejmě Viktor Preiss v roli ducha Arnolda, a já si myslím, že se vynasnažil jak mohl. Dávám za pět hvězd. 100%

Tajemství staré bambitky (2011) (TV film)

U filmu se mi moc líbily kostýmy, chamtiví rádcové Vladyka a Lábus byli skvělí. Vtipná pohádka, doplněná skvělými texty písní Tomáše Kluse vše nasvědčují maximálnímu počtu bodů.

Hrdinný kapitán Korkorán (1934)

Film byl špatně natočen, jelikož byly v některých částech filmu vidět pouze poloviny hlav. Jednu hvězdu proto dávám za Buriana, a druhou za občasný vtip.