• Pohádka

Donšajni (2013) odpad!

No moc vtipu tady ta ,,komedie,, nepobrala. 0%

Hurá za ním (1988) odpad!

Aneb jak se stali prckové detektivy. Neuvěřitelná blbost. 0%

Ostrov svaté Heleny (2011)

Táhnoucí se a bezesmyslová blbost se mi vůbec nelíbila. Jednu za Kerndla

Dinofroz (2012) (seriál) odpad!

NO COMMENT!!!

Fraška (1992)

Tento film jsem poprvé zhlédlv Horáckém divadle v Jihlavě, s názvem Bez roucha. Musím říci, že v divadle to bylo mnohem humorější, než ve filmu, proto jen za čtyři hvězdy.

Na život a na smrt (2013)

Viděl jsem to s titulkama, s dabingem to možná bude lepší, ale zatím za čtyři.

Škoda lásky (2013) (seriál)

1. Úvodní díl: Občas nějaký vtip, jinak se to vleklo. 50% 2. Májová romance doktora Mráze: Vtipná povídka, skvělé. 100% 3. Manželka: Nudná povídka, nic vtipného. 0% 4. Úspěšný lov: Strašná povídka, strašný scénář. 0% 5. Mokré tričko: Občas vtip, jinak nuda. 45% 6. Maruška Nevtipná kravina o lásce. 5% 7. Vzpomínka Nejlepší povídka ze všech, vtipnost veliká. 100% 8. Diamantová svatba Taky docela ušla, ale na tak dobré. 75% 9. Družička Ani to, že ČT obsadila nové tváře, nic nemění na nudnosti povídky. 0% 10. Přirozený talent Táhnoucí se, občas vtipná povídka, mě nebavila. 10% 11. Pravda NUDA, NUDA A NUDA, strašné, pořád je voprc a voprc. 0% 12. S jedním uchem naveselo Moc zábavné to nebylo, nic moc. 30% 13. Hrdina No ušlo to, ale nic moc. 35% 14. Situace v kuchyni Chvilku zábava, chvíli nuda. 50% 15. Dobrodružství Nebavilo a ani nezaujalo. 15% Celkově ve škodě lásky byl pro mě NEJ díl Vzpomínky!!! a NEJhorší byla Družička