Nedotknutelní (2011)

V životě bych neřekl že mě rozbrečí film.. Tento snímek jsem skvělý má vsobě snad všecko :) ... Skvělé obsazení dvou hlavních rolí .. Hodně sympatické postavy .... A co tomuto filmu dodalo tu jedinečnost ?? To že je to podle skutečné události jinač by takovýto příběh žádna hlava nevypolodila :)

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Film Scott Pilgrim proti zbytku světu .. 2 hodinový snímek plný zábavy a skvělých narážek a vtipu Film je točen podle komixu a musím říct že film je skvělý od první minuty až po poslední jsem se nenudil film měl akčnost skvělou zápletku a ještě lepší konec obsazení hercu bylo taky skvělé jak se znich pomalu klubaly skvělé postavy a ke konci jedna znich dost překvapila .. Vtom filmu byl snad gejzír nápadu originalní drobnosti vizuální efekty a skvělé spracováni efektu a příběhu FIlm se snaží vystihnout život trendy-mládeže. Videohry, comicsy, hudební kluby a lásku. zamě 80%

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Po uplně posledním dílu Misfits jsem uronil i slzu . Strašně mě mrzí že skončí tento seriál :( Ale na druhou stranu se těším na Filmový Spin-Off a Americkou verzi no doté duvěru moc nevkládám ale budiž necháme se překvapit :)