• Krátkometrážní

Allez (2011)

Nejkrásnější, nejkratší a zároveň nejčistější lesbický snímek, který jsem, kdy měla možnost prozatím vidět! Srší z něj emoce, které může zažít každá druhá holka. Je to ze života, žádná přehnaná maškaráda a hlavní hrdinky jsou opravdu rozkošné. Doporučila bych tedy všem naivkám, které nepřestali věřit v lásku, ať shlédnou a posoudí sami, zda-li jsem měla pravdu! Dle mého názoru je to prostě a jednoduše geniální večerníček pro dobré spaní.

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Hodnotím tak jak hodnotím čistě proto, že na knihu to nemá ani zdaleka. Podle mně se to snažili až přespříliš udělat dokonalé a vůbec to tomu snímku nepřidalo.

Ulice (2005) (seriál)

Hvězdička za frázovitý pozdrav NAZDAR ŽENY!

4teens (2011) (seriál)

Já tedy nevím, ale zrovna tento TV seriál je z těch opravdu povedených českých v této době a příliš nechápu tu přehnanou kritiku a přízemní hodnocení. Asi to není hold pro každého!

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Prostě nova a jeden z jejich nekončících seriálů. Žádné jiné vyjádření k tomuto seriálů není podle mně tak jasné, stručné a navíc přesné.

Superkočky (2010) (seriál)

Člověk už jen při pohledu na plakát a přečtení názvu tohoto TV seriálu, musí uznat, že to bude dobrá „chujovina“.

Sedmikrásky (1966)

Já pořád pořádně nechápu, proč se mi tenhle film tak líbil.

Orange Is the New Black (2013) (seriál)

Na procvičení angličtiny dobré! Oceňuji lesbickou tématiku, která tam je obsažena. A zbožňuji ukňourané výrazy štěněte ve tváři Piper (Taylor Schilling) a jen čekám, jak se bude děj dále vyvíjet. Není to nic převratného a bůhví jak skvělého, ale i tak mi přijde fér ohodnotit těch pár dílů zatím velmi kladně!

Absolventka (2009)

Dávám tři hvězdičky kvůli obsazení Alexis Bledel v hlavní roli, která je mojí oblíbenkyní, ať hraje i v dějem velmi klišé rádoby romantické komedii. Tak.

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

Tento díl byl pro mne zklamáním. Bylo to dost o ničem v porovnání s předchozími díly. Film oceňuji dvěma hvězdičkami hlavně za pár vtipných poznámek, které jsem zaregistrovala, jinak to opravdu nebyla žádná sláva.