Gekidžóban Naruto: Šippúden (2007)

Ou, nečekaně se mi to líbilo! Bylo mi jasné, super démon zničí celý svět ( vážně Tsunade? a ty si sedíš v křesle?) a tak Naruto zachrání situaci. Ale i přes to klišé. Mě se to líbí! Neji jako kapitán týmu skvělý a velmi tichý a uctivý Naruto se chová tak jak má. Je to vážně sranda a souboje jsou taky podle mě dobré. A že je to Naruto, 4 hvězdy.

Gekijōban Naruto: Daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! (2005)

Oproti prvnímu filmu jednoznačně ztrácí...Potěšila mě přítomnost Shikamarua, který je jednou z nejlepších postav celého Naruta. A teď mé proti. I přes nadšení z účasti Gaary a Kankura (tuhle dvojice opravdu miluji, písek a loutky , to je moje) to byla nepovedená účast. Objeví se pokaždé, když se bojuje, nikdo neví co dělají mezitím, jestli jen tak Listovce sledují, nebo co. Dále soundtrack oproti všem dílům Naruta je opravdu slabý. A vtipných scén, které bývají většinou třešničkou na dortu, je poskrovnu. I přes to, že jsem obrovský fanoušek celé série, kritizuji.

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

Ačkoliv jsem přišel o svou oblíbenou postavu ( pana Wolfa ) tak mě tahle kriminálka baví ze všech nejvíc. Klasický výsledek, kdy si Horatio prostě sundá brýle a řekne: ,,Vyřešil jsem další případ." Je to tak v každém díle v podstatě, nevadí mi to, ba co víc, miluju to.:D

Autobusy v jednom kole (2000) (seriál)

Díky mému bratrovi, který na autobusech ujíždí, jsem tohle viděl alespoň třikrát celé. Nemohu říct, že je to úplně hrozná blbost. To bych se na to podíval. Je to takový ten ,,film", na který se díváte, jen v případě, že už se nemáte na co jiného koukat.

Naruto: Záchrana snežné princezny (2004)

Tak po dosledování celého seriálu, přicházím k filmům. Ach ty [POZOR, SPOILER!] fantastické momenty, kdy je Sasuke ještě v Týmu 7, a vždycky každého sejme svým chladným uvažováním a jednou technikou. A proto se mi to líbí. Nejen připomenutí toho starého/mladého (podle toho jestli bereme v potaz jeho věk nebo datum vydání) Naruta, jak mění srdce lidí. A jedno malé překvapení. Čekal jsem, že Kakashi si schová své očko jako trumf, ale ne, on si ho ukáže po čtvrt hodině filmu, jen proto, aby dostal slečnu na loď. Asi ho to baví.

Počátek (2010)

Upřímně, nenadchlo mě o ak, jak jsem čekal. Ale je to vynikající film. Fantastický námět a nápad. Soundtrack je taky velmi vhodný. Snad jen začátek byl trošku zmatený ale to se naštěstí vše vysvětlilo.

Dakara boku wa, H ga dekinai. (2012) (seriál)

Tak je to druhé anime, na které jsem koukal. Četl jsem si tu hodnocení a říkal si, že to taková blbost být nemůže. Není. Ale není to taky nic zajímavého. První čtyři díly ukázaly možný děj v jednotlivých epizodách, ty další byly už jen kopiemi těch prvních. Hlavní hrdiny je jediná věc, kvůli které dávám dvě hvězdičky. Jinak nudné.

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Divné a nudné. Dvě hvězdičky dávám snad za to, že mám celkově příběhy z mytologie rád. Ale všem nám bylo od začátku výpravy jasné, kdo se bude snažit Percyho v čase ,,za pět minut dvanáct" zastavit. všechny akční scény,pokud měly akční být, byly nudné a trapné. Hon za perlami, který chtěli oživit Medúzou a Hydrou, byl také nudný. Prostě nuda.

Sociální síť (2010)

Film jednoznačně na pět hvězdiček. Zachycení vzniku největšího fenoménu téhle doby je velice dobrý nápad. A ještě lépe zpracovaný. Každý člověk, který facebook používá, by měl tenhle film vidět. Příběh o skvělém nápadu, kamarádství, podrazu a aroganci. Příběh se odehrává, zatímco se pan Zuckerberg dohaduje u soudu. Je to zkrátka dobře udělané, dobře zahrané. Nejvíc se mi na tom asi líbí, že to člověka jako kdyby upoutá ke křeslu a nepustí až do konce.