Smyčka (2016)

Ten Adam tam byl tolikrát, že jsem se už v tom pomalu začal ztrácet. Byl jsem překvapený, jak umějí i Maďaři natočit celkem slušný sci-fi thriller. Pobavilo a i bylo celkem napínavé. Čekal jsem, jak to ten Adam nakonec vyoslí. Nedoporučuji lidem, co nerozumějí složitějším filmům, aby se v ději neztratili a film zbytečně neodstřelili.

Miliardové výkupné (2016)

Napínavý thriller u kterého není dobré moc přemýšlet, jen se nechat bavit a fandit těm našim, aby vyhráli. Sice Kyle nebyl až takový sympaťák, ale časem si to u mne vyžehlil. Líbila se mi i ta myšlenka druhé šance a to, že titul spratek ti tady není k ničemu. Děckám jsem ten skautský tábor i tak trochu záviděl, vždyť se tam měli super. Bylo to spíš jak za odměnu do chvíle, než dorazili ti opravdoví spratci. Závěr byl také mile překvapivý.

Vichr 2 (2015)

Krásné splynutí koně a náctileté studentky. Záběry nádherných koní a přírody, dobrodružný napínavý příběh, romantika a láska. Tak bych shrnul oba příběhy. V prvním Ostwind pomůže Mice najít sama sebe a Mika jej zachrání před tím aby neskončil v salámech a ve druhém společně zachraňují farmu své babičky. Zde předvedou úžasnou nekonvenční drezuru a skvělý tanec. Také se skvěle na sebe s koněm dokázali xichtit. Oba filmy shlédnuty jedním dechem.

Posedlá láskou (2015)

Obsah opravdu vyčerpávající. Tento film už nemusím vidět. Děkuji. :-(

Povstání mrtvých: Strážní věž (2015)

V pondělí přijdu do práce a usednu k počítači. Koukám a mám prodělat další školení UTS. Tak jsem se do toho pustil s vervou a najednou narážím na jednu část, kde nás doslova školí, jak postupovat, když se na pracovišti objeví zombie! Dokonce i s videem. Říkám si a je to tady, jsme americká firma a amíci nás chtějí nakazit a snížit populaci v evropě. Snad už také vivinuli i ten zombrex. Škoda, že jsme se k bratrům rusům obrátili zády. Pošuk motorkář měl dobrou vizi, takový příkladný američan.

Kenau: Bojovnice z Harlemu (2014)

Monic Hendrickx v roli Kenau vypadala velmi přesvědčivě jako mužatka. Trochu mi vadilo, že byli všichni na tehdejší dobu hrozně čistí, takoví jak z babičky od B. Němcové. Je škoda, že nizozemské ženy nehrají dnes profesionálně hokey. Možná by byly velmi úspěšné.

Vánoce naruby (2004)

Nejlepší scéna, když si kutil Tim nechá dát botox do tváře a pak se pokouší jíst a vše mu vypadává.Vše nakonec vyřešila zakloněná hlava.

The Wishing Tree (2012) (TV film)

Ríša Harmon si opět zahrál záporáka, tentokrát ale s dobrým koncem. Hezký příběh pro vánoční čas.

'Tis the Season for Love (2015) (TV film)

Po příjemné koupeli v termálu a romantické večeři, příjemné zpestření večera na hotelovém pokoji.