• Thriller

Gyeongseonghakyoo : sarajin sonyeodeul (2015)

Nejak to nefungovalo. Napätie skoro nulové, preblesky spomienok divné, pre mňa osobne to nebol horor, možno skôr dráma skrížená s thrillerom. Samozrejme nechýbal veľký červený cukrík a mokré čierne vlasy, s týmito prvkami sa dá z filmu len ťažko vyžmýkať niečo nové a dobré. Bodíky za prostredie a peknú výšivku na koži.

Parlor (2015)

Podobných filmov tu už bolo hodne a toto nie je zrovna v prvej top10. Časom som sa začala nudiť a koniec mi bol jasný už od polovice filmu, lebo celý dej skĺzol do takej gýčovitosti, že sa mi skoro zvlnil displej. Dvoječka za pár pekných záberov a streľbu.

Temné léto (2015)

Tak toto bolo utrpenie... Asi som mohla venovať ten čas strávený sledovaním tohoto filmu tomu, že sa naučím vybrať si oko lyžičkou, určite by to bolo zmysluplnejšie ako tento počin tváriaci sa veľmi napäto, hororovo, duchovno... Ale žiaľ, len sa to tak tvárilo, nevedela som sa dočkať konca. Pre mňa strata času.

Dobrou, mámo (2014)

Niečo tak nudné a plazivé som dlho nevidela... Nezaujalo ma nič, ani podarené detičky, ani atmosféra, ani hudba....nič... Podobný film v domácej starostlivosti sme tu už mali a toto je len chabá a nudná napodobenina....

Příběhy z temnoty (2008)

Jedna úbohá predvídateľná trapošina.... Prvý príbeh Karma naviazaný na druhý s názvom Búrka.... Pre mňa úbohé a predvídateľné, dialógy mizivé, herci ako z divadla a kamera zaseknutá v 80tom....

Městečko Pines (2015) (seriál)

Po vzhliadnutí 6 dielov som veľmi zvedavá, ako budú tvorcovia naďalej držať tempo, akým sa seriál rozbehol, pretože sme sa už v podstate dozvedeli o mestečku vlastne všetko, tak sa nechám prekvapiť, ako bude dej gradovať.

Jurský svět (2015)

Nebyť pár do očí bijúcich hlúpostí vo filme, bolo by to i za plný počet. Efekty slušné, dialógy nerušivé a celkový dojem super. Určite odporúčam pozrieť v 3D,

The Shrine (2010)

Viem si predstaviť, aký krásny horor z toho mohol byť... No nebol. Šmatlanie v hmle, poľskí vidláci, ktorí nevedia ceknúť anglicky a nakoniec to grandiózne finále nefinále. Tak odfláknutý záver som dlho nevidela. Veľká škoda, pretože námet bol dobrý a film je zhruba z polovičnej časti pozerateľný, no chcelo to lepšie prepracovanie.

The Human Centipede III (Final Sequence) (2015) odpad!

Niečo príšerné... Pán Six sa vo filme sám a trefne vyjadril svojím zvracaním... Jednotka očarila nápadom, dvojka surovosťou a trojka nepriniesla vôbec nič. Nechutnosť sa stráca v debilite hlavných postáv, ktorá sa proste nedá akceptovať... Určite po vzhliadnutí 1 a 2 neodporúčam, strata času.