Ztracené království pirátů (2021) (seriál)

Zasčátek vypadal docela dobře ,ale časem se historie začala ohýbat do červené knihovny. Celkem souhlasím s komentářem diccon. Vzhledem k tomu , že toho o této zajímavé historii moc není to je tak na 50%.

Marco Polo - Série 2 (2016) (série)

Po celkem u házející první serii, přišla bohužel druhá , končící tak , že by to hůř nenapsala ani Rosamunde Pilcher.A konec byl úplnej blábol.

Krajina ve stínu (2020)

film si nízké hodnocení nezaslouží. Předpokládám , že většině hodnotících je nepříjemné koukat na negativní obraz české populace. Protože ať si budem co chcem nalhávat , je to film o nás .Jenoim se bojím , že kdyby se měla situace opakovat, dopadne to podobně.

Bez zvláštních znamení (2020) odpad!

Nuda,nuda,nuda.Ač jsem si o sobě myslel,že jsem troch náročnější divák (a celá rodina to o mě tvrdí ) ,zřejmě jsemv páteční večer nebyl YNTELEKTUÁLNĚ vhodně naladěn. Nechal jsem se zmást cenou diváků ze Sundance ,ale tohle doporučuji maximálně kolegovi Verbalovi. Pak si rád přečtu jeho recenzi.Film doporučuje devět z deseti psychiatrů .

Veřejní nepřátelé (2009)

Úplná blbost to nebyla ,ale bylo to studený. Nějak jsem k nikomu nenašel vztah

Teroristka (2019)

Koukám ,že většina tady hledá nějaký morality. Já jsem se docela pobavil. Absurdno mi nevadí.

Černobyl (2019) (seriál)

A tak nám ta rudá chátra bude lhát vždycky a napořád, A pořád se najde spousta ichtylů , kteří jim budou věřit. Lepší už to nebude . Bohužel :-(