• Rodinný

Halifaxová, soudní psychiatr - Ukojení (1995) (epizoda)

Na svou dobu je to dobrý seriál, sledovala jsem ho už jako malá, ale přijdou mi ty díly velmi a velmi zbytečně v některých pasážích zdlouhavé!

Špatný krok (2015)

Docela jsem se bavila, věděla jsem, že na začátku to asi není tak jak to vypadá ... Že ten chudinka šikanovanej v tom má prsty. Bylo to trošku na konci zamotané, jen tak tak jsem to pobírala, ale já hodnotím 3 hvězdy. Sice mě to nic moc nenadchlo, ale ani neurazilo, prostě jsem to zkoukla a život jde dál :)

The Guest (2014)

I když jsem si předem nečetla o čem film vlastně je, už od začátku mi bylo jasné, že pod tou andělskou tváří je hajzl! První polovina filmu byla napínavá a pořád se něco dělo a já jen čekala, co z toho vyleze. Vylezla z toho nenormální závěrečná sračka v dětském bludišti .... úplně mi zase vystoupla žíla vzteku! Takže nevím jak mám hodnotit! Hodnotím první polovinu filmu, ten zbytek je pro mě nezáživný a trapný ! Takže 2 hvězdy !

Texaský masakr motorovou pilou (2003)

S jednou partičkou před lety, jsme si po zhlédnutí tohoto filmu, tak trochu zablbli v šumavských slatích v nočních hodinách, kam už nikdo neměl přístup! Jen my jsme si tak trochu zahráli na texaský příběh a můžu říct, že jsme utrpěli dočasnou psychickou újmu :D To jen tak pro pobavení ... Každopádně jak původní film z roku 1974, tak i tento ve mě stále vzbuzuje nepříjemný pocit ... Tohle je prostě klasika a jeden z nejpsycho své doby !

Vlk z Wall Street (2013)

Dívala jsem se na to, protože na filmy s Di Capriem musím bezpodmínečně vidět už z povinnosti! A nezklamal. Zase si užíval své role jako posedlý! Nejvíc se mi líbila scénka s Matthewem McConaugheym a pouštěla jsem si ji několikrát, protože to mě fakt dostalo. Samotný děj byl legrační, mě to pobavilo, klidně to zkouknu ještě několikrát :)

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Opravdu jsem celý film hltala! Leonardo Di Caprio je jeden z mých oblíbenců a vždy točil filmy na 100% . Obdivuji jeho postoj k rolím, kdy se na ně připravuje i ve svém soukromém životě! Viděla jsem s ním úplně všechny filmy a na cestě od dob " Dospívání, Marvinův pokoj " přes " Titanic a Železnou masku " až po dnešek pokročil opravdu o veliký kus, kdy se z hajzlíka přes slaďounka stal opravdový muž. Pan herec ! Tenhle snímek byl vážně dobrodružství pro mou duši ... stížené podmínky a žádná úleva, pěna u huby, mrznutí v kožešině v ledové vodě, ložnice v útrobách koně ... pěkně všechno naplno! Dávám logicky 5 hvězdiček !!