Kapitán Korda (1970)

Vladimír Brabec je, myslím, hodně nedoceněný herec!!!!! Společně s Milenou Dvorskou vytvořili krásný pár rodičů!!!

Drahé tety a já (1974)

Sice lepší, než odpady, které se točí dnes a jsou označovány za komedie, ale vidět Natašu Gollovou jako důchodkyni??? Děkuji, ale raději ne!

Na konci světa (1975)

Po shlédnutí tohoto filmu konečně vím, na co ulovila Ina dr. Blažeje!

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)

Výborný retro seriál, jen takový nějaký moc mírný! Proti Mašínům, předchůdcům Chátry a feťákům se mělo postupovat tvrději! Pro ubožáčky, co tohle zase bombardují odpady - Obhajujete vrahy a lupiče Mašíny a bandu feťáků, co zabije bezbranného pilota? Obhajujete, já vím! Dáte si jointa a myslíte si, jak ste to zase komunistům nandaly. Knížepán bude mít jistě radost a pan děkan vám dá zápočet! -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Hodně velice dobrých dílů, avšak všechno to devalvují díly Třetí housle (vyložená trapárna) a Růže pro Zemana, natočené podle knižní předlohy Lišky mění srst, ale velice nepovedeně a odfláknutě! Kdo četl, může potvrdit. Z pokračování střetu Zeman x Havel (pardon..... Daneš) se udělala naprostá debilita o pašování drog!!!!!!!

Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)

Snad nejlepší díl je Hra. Sólo pro Františka Filipovského a vynikající hudba Zdeňka Lišky, která je vynikající ve všech dílech!

Panoptikum Města pražského (1987) (seriál)

Bohužel to za Hříšnými lidmi hodně pokulhává, ale např. Hokynářská balada nebo Děvče od vody jsou velice povedené epizody. Pan rada Koreis je důstojným nástupcem rady Vacátka, ale doktor Souček místo Mrázka? To je už úlet! Také pánové Brůžek a Bouše už mají svá nejlepší léta za sebou!

Romance za korunu (1975)

Z nesympatického "bítlsáka" se později stal Erik Pardus! :-) Krásná písnička Heleny Vondráčkové o Lásce a taneční kreace Karla Gotta! Jinak pro ty všechny "uvědomnělé" členy EU a voliče TOP 09, co dávají odpad! Chápu vaši frustraci, že vám nikdo ještě nic nenatočil podobného s Evou Farnou a Sámerem Issou, ale pokud příště pořádně přesvědčíte bábu, tak to bude, ale bude to fakt stát za h...o!!!!

Černá punčocha (1986)

Milan Karpíšek jako správný úchylák, byť vrah. Zklamal mě jen, že nevystartoval po Gabriele Wilhelmové! :-) Nebývale akční Jandák, uvědomělý Pospíchal, senilní psychiatr Radimecký, krásná Heřmánková a sexy Stanislava Bartošová, sice starší ročník, ale vážně mr....lná!!!!

Muž na drátě (1985)

Včera sem konečně pochopil závěr filmu! Boris Rösner je tam skutečně vocas závistivý!!!!! Jinak Bartoškovi v tomhle filmu neuškodila návštěva holiče!!! Ale ne u takovýho, který stříhal Helgu Čočkovou. Ten její účes, to byla si pomsta za něco moc ošklivýho! Dobrá hláška na policajta v civilu: "Co je tohle za kumpána" !!!!!