Poslední Mohykán (1992)

Jeden ze záverečných songu skupiny Clannad - I Will Find You mě v tomhle snímku pouze dorazil.

Vrána (1994)

Naprosto dokonalý film s originálním příběhem a prostředím, ve kterém se vše odehrává a ještě dokonalejším soundtrackem. Na věčnou památku zesnulého B. Lee.

Samotáři (2000)

Po dlouhé době opět přibyl "kult" do české filmové kinematografie. Naprosto excelentní výstup Ivana Trojana, samozřejmě s podporou geniálního soundtracku a dalšími výbornými herci.

Shutter (2004)

Jeden z nejlepsich hororu, ktery jsem v poslednich letech spatril. Skoro bez jedine kapky krve a nemohl jsem z nej klidne spat po dalsi 3 noci.......Lidi co hodnoti tyhle filmy s malym ohodnocenim se asi plne nesoustredi nebo se zabyvaji pri sledovani jeste necim dalsim mene zabavnym. A jak pise MOLOTOV: "zaverecna pointa celeho filmu" nemuzu nez jenom souhlasit.

Statečné srdce (1995)

Rozbrečeli jste se někdy u filmu ? ....prostě a jestě jednou NO COMMENT !!!! nechápu a ještě jednou nechápu lidi, co tomuhle filmu vytýkaji historickou pointu. Koho tenhle film nepoloží, tak mu doporučuji navštívit Sanatorium. Absolutně našlapaný SOUNDTRACK!!!!!! Mele smekám před tebou......