Peklo (2003)

Jeden z těch lepších filmů od Van Damma, kde působí skutečně realisticky. Nebýt pár zbytečných a poťapaných momentů asi bych dal 4*.

Gone in 60 Seconds (1974)

Tak už konečně vím z čeho vznikla legenda o ELEANOR. Tenhle film přece nemůžete srovnávnat s remakem z roku 2000 !!! Na tu dobu je film skutečně famózní a závěrečná honička tomu právě nasazuje korunu, navíc je stoprocentně realistická. Takže závěrečný vedikt : Staré a sakra dobré.

Síla odvahy (2008)

Docela silně působící drama o speciálním ženském komandu se Sophie Marceau v hl. roli a jejím útoku na velitele jednotek SS.

Číslo 9 (2009)

Pánové skutečně nechápu, ale pro mě naopak svérazné a solidně okouzlující akční - fantasy - animovaná podívaná se vším všudy. Ve FullHd jenom radost na to pohledět. Já se rozhodně nenudil. Začínám mít slabost pro sešité voo-doo panenky.

Goemon (2009)

Pohádka nejen pro dospělé. Bohužel film má spoustu chyb, ale u mě to nemění nic, protože jsem si to dal na plazmě ve fullhd a 120minut jsem se jenom kochal.

Nevinná (2008)

Téměř Prison break po francouzsku s učitelem francouzštiny v hl. roli.

Mamka & taťka (2008)

Příjemný večer strávený v docela klidném prostředí jedné anglické rodinky...... :)