REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

No kopnete me do hlavy, ale ja vic nez tri nedam. Paradni herecke vykony, famozni Kamera, dechberouci priroda.. ALe kdyz ja chci ve filmu pribeh, ktery je aspon trochu "plausibel". Tak Leonarda na nekolikrat doskrabe a dokouse medvedice, on pak ma diru v krku a zada rozedrana az na kost, ale za chvilku se vzpamatuje a utika vykostit nejvetsiho zaporaka. Porad mi to neslo z hlavy. Ale ta priroda byla no to byla nadhera. Vsimli jste si, u te zaverecne bitky zaporaka s Leosem, jake svetlo tam delalo "slunicko" do te prirody? Ja jsem uplne nadsena, takze ano, ta silna trojka to bude, ale kdyz mi vadil pribeh tak nemuzu vic. Nastesti nyni vim, kam pristi rok vyrazime s Klenotem na dovolenou. Na medvidky.

Královský slib (2001)

Tohle byla takova debilni pohadka. Pritom docela sympaticti herci tam hrali! Ale me se vubec nelibila, pribeh byl nudny a hloupy, postavy takove jakesi afektovane.. az na hranici karikatury. Nelibilo.

Zabijáci (2014)

Knizky s Morckem uplne miluju (momentalne ctu "Nesmirny"), procez jsem se velmi silne zaradovala, kdyz jsem se dozvedela ze danove ho davaji na platno. Musim rict ze uz "Zena v Kleci" na me udelala velky dojem a "Zabijaci" jsou snad jeste lepsi! Takova spinava a temna detektivka s atmosferou hustou ze by se dala krajet... tak to prosim kdykoliv! A asi jsem se tedy zamilovala do Nikolaj Lie Kaas, no na toho jsem cucela i v "Kleci" jak vyorana mys, zrejme se tedy rodi dalsi ma filmova Laska! Takovy charismatak! (Assad so-so, Rose docela zklamani, predstavovala jsem si ji vic jako "herdekbabu"). Proklate povedena vec.

Místo činu - Rebecca (2016) (epizoda)

Swantje Kohlhof se prejmenovala na Gro Swantje Kohlhof. Asi proto, ze je to vic cool. Atraktivnejsi ji to ovsem neudelalo, porad ma ksicht jak rozslapnuty pomeranc a hraje tak afektovane ze se mi z toho jezi chlupy na zadech. Podobna role jako v "Navratu", akurat zde je jakoze doopravdicka zneuzivana obet. Pribeh dobry (unese a zneuziva ji "vychovatel" ktereho ona potom zapali a policajti ji samozrejme poslou na terapii a snazi se zjistit kde "vychovatel" schoval druhou unesenou = malou holcicku), ale podani nic moc, takove slusnejsi uspavani hada, na ty tri to jakz takz vytahl ten konec (ne ze bych to cekala, ale vzhledem k jeji roli v minulem tatortu me to zas ani tak neprekvapilo).

Místo činu - Fegefeuer (2016) (epizoda)

Zaverecny Tatort, vyvrcholeni Serie o Nick Tschiller a zle kurdske mafii. Zde bych Rada prednesla jednu zajimavost: Tenhle Tatort mel mit puvodne premieru 15.11., ale protoze 13.11. v Parizi multikulturne obohacovali muslimove tak se premiera odlozila, protoze pry tento dil by nebyl vhodny. V zaverecnem dile se jedna o tom, ze cecensti ozbrojenci prepadnou redakci televize a v primem prenosu pozaduji vydani "bratra" Astana (hlavni zloun). Ale cele je to komplikovanejsi nez se zda, neb cecensti ozbrojenci jsou ve skutecnosti ruska mafie a Astana nechteji protoze je to jejich "bratr v boji", alebrz konkurent v privatizacnim byznyse a chteji ho mucit a zabit. A to se zase nelibi Tschillerovi, neb tomu Astan v minulem dile velmi hrubym zpusobem slapl na kuri oko a chce si Astana pomucit a zabit sam. Procez Astana unese a pak spolu unikaji a dokonce i spoji sily proti ruske mafii a cele je to velmi zmatecne a vubec to neni jako Tatort a me se tento dil libil nejmene. UPDATE: Zajimave, tak to vypada ze tohle NENI zaverecny dil Serie s Nick Tschiller. Vcera jsem byla v kine a tam byl Trailer na film Tatort: Off Duty, coz by mel byt teda ten zaverecny dil. No cucela jsem jak cincila! Tatort v kine! A Klenot spatne skryval skodolibost a radost v hlase kdyz mi sdeloval: "Ty, takovy fanousek, jsi nevedela ze posledni dil bude v kine? JA to vim uz tak dva mesice!"

Mimoni (2015)

A me se tak libili jak se kamosili s tim Padouchem! Toto uz se mi tak nelibilo. Opet jsem nebyla cilova skupina, ale to nevadi, neb i tak jsou mimoni roztomili a me velmi sympaticti. A mam je i v praci a jsou centrem obdivu mych kolegu.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Ja jsem epizodu 4,5,6 nikdy predtim nevidela (jen ty novejsi 1,2,3), ale Klenot si desne pral jit se mnou na nove SW, tak mi predtim poustel ty stare a to me moc nebavilo, stavela jsem si u toho Lego co jsem dostala k vanocum, to mi prislo lepcejsi. Tak jsem mela trochu strach ze se pak budu v kine dve hodiny nudit, neb z tech starych SW jsem si skoro nic nezapamatovala, ale vubec jsem se nenudila, naopak jsem se skvele bavila. Byli jsme v kine na odpolednim predstaveni, procez jsem se bala, ze na odpoledne tam vezmou rodice sklebaky a sklebaci se budou nahlas bavit a vubec budou nesnesitelni. Kupodivu nesnesitelni nebyli sklebaci, ale jacisi rodice, co se porad nahlas bavili. Tak Klenot vstal, serval je hlubokym hlasem a pak uz tihle prihloupli krupani byli zticha. I takovi jsou mezi nami lidove. Jdou do kina aby tam na sebe pri filmu mohli nahlas kvakat. Idioti. Ale film opravdu Luxus. Bavila jsem se prevelice.

Místo činu - Hamburk - Oko za oko (2014) (epizoda)

Druhy dil nebyl spatny, libila se mi zapletka a herci taky dobri. Dokonce se mi zacala libit i postava toho turka co jsem ji nesla nelibe v prvnim dile.

Vetřelec (1979)

Za me nejlepcejsi film vsech dob. Ale uplne. Jediny film, na ktery jsem sla do kina vicekrat (trikrat). Doma ho mam jak na normalnim DVD tak na modrem rejovi a ruzne specialni edice. Jsem proste FANOUSEK. Opravdu famozni. Neni lepsiho filmu.

Nekonečný příběh (1984)

Stadlerojc Advent se mimo jine neobejde bez nejlepsi Fantasy vsech dob = Nekonecny Pribeh. Kdo nebreci pri scene konika v bazine tak to je zly zlosyn co srdce nema a ja se s takovou osobou kamaradit nebudu! Ja jsem duse jemna, dalo by se rici precitlivela, procez ja se u Nekonecneho Pribehu rozbrecim nekolikrat. Do tohodle filmu jsem uz od detstvi beznadejne zamilovana.