Koule (1998)

Dle mého názoru docela podceňovanej film.... Na poli scifi hororů patří Koule ke špičce - skvělé obsazení, postavy, zajímavý příběh a úloha oné koule, dobrý lekačky, parádní Goldenthalův doprovod... já prostě kouli nemám co vytknout, i ten závěr s matematickou rovnicí se mi líbí

Hvězdná brána: Archa pravdy (2008)

ty krávo, zombie-replikátor co se po explozi změní na terminátora-replikátora, hodně silný kafe...

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Skoro celej film jsem doufal, že Reiben jakožto JEDINÁ racionálně uvažující postava vezme ten svůj BAR a rozstřílí na sračky svatouškovskýho kapitána Millera. Zdá se mi, že tenhle film většinu lidí natolik uchvátil vizuální stránkou, že poněkud zapomněli popřemýšlet o logice zápletky - už vidím, jak jakýkoliv squad leader bude riskovat životy svých vojáků kvůli nějakýmu stupidnímu rozkazu shora, povede čelní útok na MG-42, kterej obsluhoval nějaký pravděpodobně handicapovaný či naprosto netrénovaný voják, jinak si neumím vysvětlit skóre cca 5 mrtvejch skopčáků ku 1 US medik (vraťte se ve filmu na začátek a mrkněte na mušku MG-42 střelců na Omaze proti běžícím cílům) a aby toho nebylo málo, tak po nalezení Ryana místo toho, aby mu dal nažrat hlíny za neuposlechnutí rozkazu k opuštění stanoviště potom, co ztratil dva ze svých mužů, se Miller rozhodne zůstat, však mu ještě 5 vojáků zbývá, že? (Nakonec samozřejmě v cca 15 špatně vyzbrojených lidech rozloží německý útok čítající cca 50 vojáků a 4 tanky:)))) Vizuálně je Saving Private Ryan super, z hlediska příběhu sračka.

Most u Remagenu (1969)

Já tyhle starý válečný filmy prostě žeru. Most u Remagenu je skvělá podívaná s parádním triem Segal - Vaughn - Gazzara, hudební doprovod taky líbivý, české lokace a herci jsou už jen třešničkou na dortu

Re-Play (2009) (pořad)

Tukane, Volejte šéfredaktorovi a Score Live bylo mnohem lepší... ale to bylo asi tím, že jsi tam místo Bětky měl legendárního Aliho!

Escape from Jupiter (1994) (seriál)

Téměř neznámý scifi seriál po němž se totálně slehla zem. Pamatuju si ho z dob dětství, měl jsem některý díly nahraný na videokazetách, takže si příběh ještě poměrně dobře vybavuju (stejně tak i znělku). Sice to bylo místy hodně ukecaný, díky nízkýmu rozpočtu nic moc interiéry a CGI scény, ale pořád to byla poměrně originální podívaná a takovej "road trip" po sluneční soustavě. Na seriál navazuje Return to Jupiter, který se však v našich krajích nikdy nevysílal.

ReBoot: My Two Bobs (2001) (TV film)

Důstojné ukončení seriálu. Není to sice tak nadupaný, jako předchozí film či konec třetí řady, ale pořád to obsahuje pořádný zvrat a návrat starých známých tváří

ReBoot: Daemon Rising (2001) (TV film)

První z dvou TV filmů ukončující sérii Reboot. Deamon sice není tak "badass" jako Megabyte, ale i tak je to pro fandy dobrá podívaná.