Truman Show (1998)

Pokiaľ vynechám fakt, že v popise tu je aj komédia, čo som si pripravil popcorn, že sa nasmejem a prvú polhodinu som naštvaný sedel a potom ... :O - takýto film to je, čosi úžasné, nakoniec s radosťou Vám ho odporúčam, Jim Carrey to zahral bravúrne, presne tak ako to on vie.

Nic nás nerozdělí (2012)

Veľmi autentické. Naservírovaný slušný katastrofický film.

Billy Elliot (2000)

Je to dosť nezaujímavý film, dosť sa vlečie. Avšak je tam jedna hlavná myšlienka, ktorú by si mal človek uchovávať celý život.

Mlha (2007)

Toto je bezpochyby jeden z najlepších hororov, aké môžeme vidieť. Predloha Stephena Kinga hovorí sama za seba.

Kostka (1997)

Horor, ktorý oplýva skôr slabým faktorom psychologického strachu než nejaké lakačky alebo krváky. Inak povedané titulovať toto hororom je prisilné tvrdenie. Dej je napínavý od začiatku až dokonca. Nemáte tendenciu pri ňom zívať.

Akta X - Film (1998)

To čo som presne čakal od "Akta X" s tým, že ma ale nič neprekvapilo. Pokiaľ ste videli seriál, tak toto bolo len vyvrcholenie celej ságy zo seriálu.

Ti druzí (2001)

Má atmosféru. Nie je to žiadny krvák. Film neobsahuje nudné pasáže. Je to napínavé. Ale predsa to mu niečo chýba. Málo strašidelné... áno. Celkový dojem ****

Ip Man (2008)

Jediné, čo ma napadá vytknúť je lietanie vo vzduchu občasné a rozbíjanie nábytku zábradlia telom a podobne i keď to patrí k filmom, mi to vadí. Inak v pohode.

Mrtvý muž (1995)

Mi to dosť pripomína Osamelého jazdca. Škoda že to viac nezostrihali, niektoré dlhé pasáže si mohli odpustiť.

Tuvalu (1999)

Bez nejakého popisu som vôbec nechápal najprv o čo ide. Skôr by som to charakterizoval ako rozprávka pre dospelých.