True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Prvú sériu som si pozrel naraz. Asi by som dychtivo nečakal na každý ďalší diel, ale bolo to za ****, bohužiaľ posledné dva či tri diely sa mi zdali príliš nudné bez nejakého vzrušenia tak * dole.

Přepadení v bouři (2003) (TV film)

Bolo to niečo strašné! Viem, že hlavného hrdinu nemôžu zabiť pre koncom filmu, ale možno by to filmu pomohlo. Ale je jasné, že tvorcovia sa inšpirovali Matrixom, van Dien sa ako Neo vyhýbal guľkám a leteli na ňom v množstve, že aj Rambo by závidel. Hviezdička za dopozeranie, už len zo zvedavosti čo sa dá ešte pokaziť.

Bratříčku, kde jsi? (2000)

Film som videl niekoľko krát aby si zaslúžil tunajšie hodnotenie aj u mňa, ale nikdy mi nesadol. Hviezdička za to, že som to neprepol a hviezdička za SKVELÚ hudbu vďaka ktorej som to neprepol.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

No áno mne sa to celkom páči. I keď traja hlavný protagonisti majú dosť vytiahnuté svoje vlastnosti do extrému, ale nech, dá sa to zniesť. Ale tie Charlieho ponožky vytiahnuté taktiež na maximum k tomu mokasíny a bermudy, tak na to sa pozerať nedá :-)

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Prečo musím pri každom konci seriálu znižovať hodnotenie :-( Nedopozeratelné

Million Dollar Hotel (2000)

Wow... After I jumped, it occurred to me: Life is perfect, life is the best. It's full of magic and beauty... Opportunity and television. And surprises. Lots of surprises, yeah.