Upírův pomocník (2009)

Myslel som, že to bude väčšia zábava a to som od toho moc neočakával. Triky boli fajn, ale lepšieho pavúka by som aj ja spravil a to som iné drevo. Darrenovi (Massoglia) som mal chuť zatĺcť drevený kôl do srdca ešte skôr ako sa stal upírom.

Antikrist (2009)

film ** vizuálna stránka *****

Město žen (2009) (seriál)

rychle, svieze, vtipne...

Ctihodný občan (2009)

Film v ktorom som fandil "zločincovi" asi najviac. No ale ten koniec??? SPOILER: celé je to proti systému a nakoniec mu dá systém do cely bombu??? WTF!!! Koniec s trestom smrti a film je za 5*.

Samec (2009)

Nezáživný film, ktorý po vypadnutí Anne Heche z deja bol proste nudnejší ako nudný. Ale ona bola dokonalá.

G-FORCE (2009)

2 len preto, lebo je to pre deti a koniec bol nedopozerateľný.

Průměrňákovi (2009) (seriál)

Príbehy radostí a starostí matky, manželky a predavačky áut Frankie a zbytku rodiny, ktorá žije v Orsone, Indiana v strede (middle) USA kde sa nič nedeje. Tri deti: Axl permanentne behá po byte v trenírkach a s kopou teenagerských problémov, Sue pri každom pokuse zapadnúť do nejakej skupiny vyhorí a najmladší Brick samotár s imaginárnym priateľom, ktorému vždy chrapľavo zopakuje posledné slová. A otec rodiny, ktorý sa sem tam zapojí aj do diania okolo neho. Seriál je celkom vtipný a za krpca dávam imaginárnu 4*.

Management (2008)

"They're going on a honeymoon?" " I don't know." "Yeah, they'll probably wait till the yoghurt season's over."

Stáhni mě do pekla (2009)

* až ** ale jedna lebo nie je uvedené komédia v žánri filmu... Veľa scén by sa dalo použiť v Scary movie X. Ešte že som nemusel sedieť v kine ale pekne si to popreskakovať doma.