Rango (2011)

Najškaredšie filmové postavy sa zišli v tomto filme :D Celý film sa dalo baviť sledovaním jedného ucha, šípu v oku a rôznych výrastkov a zubov púštnych tvorov. posledné minúty boli trošku pomalé ale veď aj deti majú mať z toho nejaké ponaučenie i keď si myslím, že prístupnosť mala byť tak od 15 aby si to človek dokonale vychutnal. Teším sa na originálne znenie. Scéna Rango meet Raoul Duke mnam :D

Spartakus (2010) (seriál)

Spartakus: cecky, pičky, cicky a krv... Otrasný zvuk (niektorých momentov) z prvých dielov sa v záverečných odstránil. Grafické spracovanie hrôza, pozadie bledé a gladiátor ešte bledší. Myslel som, že asi dali všetky peniaze do softvéru na krv ale ani to nebola bohvie aká sláva. Na podiv to všetko do seba zapadlo a o zábavu bolo postarané. Claudius Glaber už mal byť dávno mŕtvy vŕŕŕ...

Krajní meze (1995) (seriál)

Akty X ktoré vás donútia sem tam sa zamyslieť. Zapamätané diely z vysielania v TV: . Zapamätaná veta: 2x09 Trial by fire Patrik Haris v 2x13 From within, o diely som si myslel, že je to nejaký film. Super diely:

Mimoni v Americe (2007) (seriál)

3+ Príjemný seriál na utlmenie narastajúcej islamofóbie. I Keď niektoré scény ma svojou americkou stupiditou privádzali do povzdychnutia, ale prečo by museli mať obmedzený pohľad na svet, len moslimi. A pravdaže nemôže Justin Tolchuck postúpiť a byť uznávanejší v škole kým si nedá zostrihnúť ten svoj dementný účes.

Cizinec (2010)

Nuda bez väčšieho vzrušenia či už akčného respektíve iného. Angelina nie je žiadny sexidol, aspoň nie v mojich očiach a Depp ma stále výraz natvrdlého piráta. no nič film vyšumí za hodinu z hlavy, lepšia je volba: Knight and Day

Zakázaná zóna (2010)

Takto sa to robí a nie Cloverfield a podobné roztrasené nezmysli.

Mušiši (2005) (seriál)

Prvé tri diely ma ešte zaujali, lebo som nevedel čo očakávať, ale postupné zoznamovanie sa s nudným dejom v každej časti ma nútia dať 2*. Nudááááá.