Psí poslání (2017)

K tomuto filmu jsem přišel jako slepý k houslím, očekával jsem od toho film typu Neuvěřitelná cesta (1993), ale příjemně mě ten film překvapil. I tím vyprávěním z pohledu psa. U filmu jsem se bavil. Jen mi příjde že herec Dennis Quaid, se ve filmech mírně podobného typu objevuje častěji. Nevadilo by mi kdyby místo něj byl neznámý herec, sedlo by mi to ještě více a pak by to bylo na 5/5, jen kvůli herci dávám 4/5. A film můžu doporučit, i jako rodinný.

Rychle a zběsile 9 (2021)

Tato filmová série na mě působí zhruba od sedmého dílu jako děsná fraška, většina postav se nakonec vrátí, skoro nikdo nemůže umřít. A režisér Lin, musí děsně tlačit na pilu aby se na to vůbec někdo díval. Nyní už je to jen pro opravdové fanoušky celé série. Snad to byl 7. díl už v tom mám i bordel a není ten film jako první 3 díly, které si pamatuji od začátku do konce. Kde se podruhé ukázal Statham a tam to pro mě skončilo a řekl jsem si mám dost. Jelikož vím že desátým dílem tato série končí, tak už jí dokoukám celou. Ale Rychle a Zběsile mě už ničím nedokáže překvapit, odklonilo se to až prapodivně jinam. Série začínala u aut a tuningu a úplně by za mě stačilo kdyby byly 4 díly a bylo to o autech a trochu o postavách. Ale začala se do toho míchat romantika, život postav, akce, drama, napětí, sci-fi. A je to takový mišmaš že si v tom každý najde kousek. Asi chtěli udělat takový nebo takovou filmovou sérii aby na to koukal každý a jim to hodilo co největší škváru. Devátý díl hodnotím 2/5, trochu akce, opět nesmrtelný Torreto "nečekaně". Jako filmová rychlokvaška na zahnání nudy dobrý.

Stillwater (2021) odpad!

Když jsem tento film viděl, říkal jsem si jestli si režisér dělal srandu. Celý film mi přišel takový dost jednostranný. Camille Cottin na mě působila jako sluníčková pipka. Nemohl jsem film dokoukat ani dokonce, nesedl mi jak s herci tak i co se týče scénáře. Za mě 1/5 hvězd.