Snowboarďáci (2004)

vojto pozor na tu plééť....jirko hlídej si ho, já vim že na tobě se taťka příroda vyřádila tak že kdyby se ti zejtra narodil brácha se třema hlavama......tak v novinách napíšou ".. hezký sou stejně, ale ten tříhlavej bude chytřejší..", ale když vidíš že má vojta mastnou pleť a dělaj se mu špičatý hnisavý jebáky, tak mu to před natáčením aspoň vymáčkni...ste přece kámoši nebo milenci ne? dyť pro ty holky to musí bejt hrozný, to je jak hladit struhadlo

Pohotovost (1994) (seriál)

tudle sem volal na pohotovost...ponevac sem mel problem.,,,,povidam ji: pani spojovatelko, mam zarostlej nehet...kam si s tim mam zajit..a vona ze prej to nebude nic vaznyho,ze mam zajit rano za kozarem...a jaji povidam: PANI!! NIC VAZNYHO??! ja to mam tak zarostly ze to ani nemuzu dostat z boty tu nohu,,,a vona ze prej jestli je to tak urgentni, tak at si tam prej dojdu....ja povidam jesi si ze me nedela legraci,,,kdyz vi jak sem na tom...a vona ze prej mam teda dojet nakym dopravnim prostredkem...ale kryštof trolejbus večer nejezdi,,,a auto nebylo.....tak sem dojel na žluty kačeně, zaparkoval ji v zoně pro invalidi a vodkulhal do cekarny noa jen co sem prisel na radu...tak me vyrazili.....ze prej zarostly nehty lecej,,,ale ne kdyz sou zarostly do boty......devet petek za to chteli a este na me byli sprosty....todle by se za velkou louži nestalo

M*A*S*H (1972) (seriál)

máma,táta,tracheotomie....to byly moje prvni slova..zavislák na štyry nula sedum sedum už vod ranýho dětství..... .....vždycky mě strašně zajímalo, jaký by tobylo proříznout někomu průdušnici a strčit mu do ní tyčku vod lízátka... ..však víte...jestli by s tím šlo jíst i dejchat zároveň...šetřilo by to čas.....možná proto sem měl ve školce zakázáno hrát si na doktora